İstanbul

Libelle Servis Üsküdar

Libelle temizlik robotu, tüm yaşam alanlarının profesyonel temizlik ve hijyen koşullarının sağlanmasında rakipsiz bir üründür. Çok üstün teknik özelliklerle donatılmış olan temizlik robotu, kendisine özel ve benzersiz teknik ve teknolojik özelliklere sahiptir. Libelle Üsküdar, markanın kendisine özgü teknolojisi hakkında yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahip teknik servis personelleri aracılığıyla teknik servis hizmetleri sunar. Bu alanda uzun ve başarılı çalışma yıllarında dayanan bilgi birikimi ve deneyim oluşturmuş tüm ekibimiz, üst düzey tüketici memnuniyeti oluşturmak amacındadır. Üsküdar bölgesinin tüm özel hizmet taleplerine uygun çözümler oluşturmak konusunda, sektöründe rol model oluşturan bir hizmet yaklaşımına sahiptir.

Her tüketiciye özel çözümler sloganıyla sürdüğü hizmetlerini, markanın kalite ve nitelik prensipleriyle başarıyla bağdaştırıyor. Üsküdar Libelle Servis, kendisine ulaşan tüm hizmet taleplerine süratli bir şekilde yanıt verebilmek ve sorunu yerinde çözebilmek amacıyla, özel ve gezici teknik servis üniteleri yapılandırmıştır. Her gün ve her saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize ulaşan hizmet talepleri, çok kısa süreler içerisinde yanıtlanır ve sorununuzun çözümü oluşturulur.


Libelle Servis Üsküdar
Açık Adres Bilgisi: Huzur Cami Sk. Murat Reis Mahallesi 34664 Üsküdar/İstanbul
Telefon Numarası: 0216 517 15 88
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

Bulgurlu – Altunizade – Acıbadem

  • Özge

    Libelle temizlik robotumun çok ilginç bir sorunla karşı karşıya olduğunu anlamıştım. Robot çalışmasına rağmen aynı anda alarm ışığı yanıp sönüyordu. Bunun üzerine Libelle servis Üsküdar ile temas kurdum. Servis yetkilileri, bunun geçici bir durum olduğunu söyleyerek yüreğime su serpti. Gereken basit bakım işlemlerinin yapılmasının ardından robotum eskisi gibi çalışmaya devam etti.

Servis Çağır