İstanbul

Libelle Servis Ümraniye

Libelle temizlik robotu, yüksek hijyen koşulları oluşturmak amacıyla tasarlanmış çok özel bir üründür. Markanın yüksek kalite prensipleri, uzun bir araştırma ve geliştirme sürecinde ürettiği temizlik robotu, profesyonel temizlik oluşturmanın eşsiz bir yoludur. Tüm özellikleriyle yaşam alanlarının sahip olması gereken yüksek hijyen ve temizlik koşullarını sağlaması amacıyla geliştirilmiştir. Libelle Servis Ümraniye, markanın tüm ürünlerinde ki üretim yaklaşımı ve kalitesini benimsemiş ve benzersiz teknolojisine hakim bir teknik servis kadrosuna sahiptir. Tüm yapılanmasını markanın yüksek kalite prensipleri çerçevesinde oluşturmuş olan kuruluşumuz, bu alanda uzun ve başarılı çalışma yıllarına imza atmıştır.

Bölgenin tüm özel koşullarına uygun olarak nitelikli çözümler oluşturmak amacında ki Ümraniye Libelle Servis, tüketicilerimizin tüm özel taleplerine de özel çözümler oluşturabilme yeteneğine sahiptir. Tarafımıza iletilen tüm hizmet talepleri, dakikalar içerisinde yanıtlanabilecek şekilde yapılanmış olan firmamız, üst düzey tüketici memnuniyeti oluşturmak vizyonuna sahiptir. Libelle markalı tüm ürünlerin ihtiyacı olan özel teknik destek hizmetlerine, kuruluşumuzun nitelikli, deneyimli, alanında sertifikalı teknik personelleri ve hizmet yaklaşımı sayesinde ulaşabilirsiniz.


Libelle Servis Ümraniye
Açık Adres Bilgisi: Güneysu Sk. 20-24 İstiklal Mahallesi 34762 Ümraniye/İstanbul
Telefon Numarası: 0216 621 42 11
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

Atakent – Dudullu

  • Merve

    Severek kullandığım Libelle temizlik robotumun arıza yapması beni çok üzdü! Bir gün temizlik robotunun motorundan duman çıktığını ve alarm ışığının yandığını gördüm. Endişeli bir şekilde Libelle servis Ümraniye numarasını aradım. Evime gelen servis yetkilileri; motorun yandığını söyledi. Ancak, kısa süre içerisinde çok uygun ekonomik şartlarla motor sorununu hallettiler. Sizin gibi firma zor bulunur!

Servis Çağır