İstanbul

Libelle Servis Sultanbeyli

Temizlikte, günümüzün en ileri teknolojisi olarak gündelik hayatımıza giriş yapan Libelle temizlik robotu teknolojisiyle birlikte artık temizliği daha hızlı ve daha kolay şekilde yapabiliyoruz. Süpürge çalışma sistemlerinin oluşturduğu tüm negatif yapılardan kurtulmuş bir çalışma prensibine sahip olan ürünlerle her mekanda derinlemesine temizlik gerçekleştirebiliyor. Bu özelliği de günümüzde oldukça yoğun olarak kullanmaya başlamamıza neden olurken, arızalarda meydana gelebiliyor. Libelle temizlik robotlarına ilişkin olarak hem bakım hem de onarım hizmetleri Libelle Servis Sultanbeyli merkezimizde uzman teknikerlerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Gelişmiş teknolojik donanımına uyumlu olan Sultanbeyli Libelle Servis merkezi servis altyapımız ve bu teknolojilere ilişkin teknikerlerimizin tecrübe ve bilgiye sahip olmaları sayesinde hızlı çözümler sağlayabilme potansiyelimiz bulunuyor. Bu sayede hızlı ve kaliteli servis hizmetlerimiz ile tüm acil Libelle servis ihtiyaçlarınız için dünya standartlarında çözümler sağlayabiliyor. Deneyimli teknikerlerimizin Sultanbeyli genelinde her zaman müdahale için hazır olarak bekletiliyor. Bu şekilde 7/24 çağrı merkezimize sizden gelecek arıza bildirimlerinize en hızlı şekilde yanıtlar sunabiliyoruz.


Libelle Servis Sultanbeyli
Açık Adres Bilgisi: Şalgamlı Cd. No:126 Fatih Mahallesi 34920 Sultanbeyli/İstanbul
Telefon Numarası: 0216 621 44 93
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

 • Solmaz

  Evlenirken aldığımız Libelle elektrikli süpürgeyi 2 yıldır kullanıyorduk. Çok güzel temizliyor ve ne kadar iyi temizlediğini sorun çıkınca anladık. Sorun çıkarıp çalışmamaya başlayınca servis çağırdım ancak benden süpürgeyi kargoyla göndermemi istediler. Küçük bir araştırmayla bulduğum Libelle Servis Sultanbeyli, adresime kadar gelerek arızanın çok hızlı bir şekilde giderilmesini sağladı. Güler yüzlü ve işini çok iyi yapan teknik servis elemanları, elektrik süpürgesinde oluşan arızayı 1 saat bile sürmeden halletti. 10 gündür kullanamadığımız süpürgenin değerini bozulunca anladık. Bununla birlikte bu servisi bulamasaydık, sorunumuzu çözmek için epeyce uğraşacaktık. Arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hem hızlı bir şekilde problemi çözdüler ve hem de beklediğimden daha düşük ücret ödedim.

 • Senem

  Libelle marka temizlik robotumu; anneme Anneler Günü için hediye etmiştim. Robotun bir gün çalışmadığını fark ettik. Robottan yoğun bir toz kokusu geliyordu. Bunun üzerine Libelle servis Sultanbeyli ile temas kurduk. Servis yetkilileri; cihazı kontrol ederek gerekli temizlik işlemlerini yaptı. Bu sayede, cihazımız eskisi gibi çalışıyor. Teşekkürler Libelle!

 • Emine

  Libelle temizlik robotum çalışmıyordu. Libelle Servis Sultanbeyli ekiplerini aradım ve evime gelen ekipler sorunu hızlı bir şekilde çözdüler. Cihazım sorunsuz şekilde çalışıyor.

 • Ayşe

  Süpürge satın alırken uzun araştırmalarım sonucunda hem ekonomik hem de performans namına beni tatmin edecek bir süpürge satın alırken Libelle markasını tercih etmiştim. Fakat başlarda sorunsuz çalışan makinemiz son zamanlarda oldukça gürültülü çalışmaya başladı. Biz de Libelle Servis Sultanbeyli şubesi ile iletişime geçtik. Gelen ekip makinenin filtre temizliğini yaptıktan sonra gürültülü çalışma sorunu ortadan kalktı.

 • Filiz

  Çok uzun yıllardır hiçbir sorunuyla karşılaşmadan kullanmış olduğum Libelle marka elektrikli süpürgemin son zamanlarda emiş gücünün fazlasıyla düştü.İlk başta çok uzun süredir kullandığım için süpürgenin ömrünü doldurmuş olabileceğini düşünsem de komşumuzun önerisi üzerine süpürgemi Libelle Servis Sultanbeyli şubesine götürdük. İki hafta sonra teslim aldığım süpürgemizin ilk günkü performansıyla çalıştığını gördüğümde oldukça şaşırdım.

 • Gülçin

  Evde yeni doğmuş bir bebeğim olduğu için süpürgemi ses çıkarmayan modeller arasında araştırıp almaya karar verdim. Bunun üzerine uzun araştırmalar sonucunda aldığım Libelle marka süpürgem geçen hafta temizlik esnasında bir yere çarpmam sonucu boru kısmı kırıldı. Garanti kapsamında olduğu için Libelle Servis Sultanbeyli ekibine götürdüm. Ertesi gün kırılan kısmı tamir edilmiş olarak makinemi bana teslim ettiler.

 • Ayşe

  2-3 ay önce almış olduğum Libelle markasının Powerpro max torbasız modelli elektrikli süpürgesinin teleskobik borusunun geçen ay evde sürekli kalıp temizlik yaptığımız dönemde kırıldı. Bunun üzerine Sultanbeyli Sultanbeyli Servis görevlilerine durumu bildirdim ve bana bunun garanti kapsamında olmadığını söylediler. Ben çok fazla masraf çıkarıcak derken çok makul bir fiyata süpürgemi yapıp bana geri teslim eden ekibi herkese öneriyorum.

 • Şule

  Evimde kullanmakta olduğum Libelle markasına ait süpürgemi alalı 1.5 yıl geçmesine rağmen hiçbir problem yaşamamıştım. Geçen gün çalışırken motorundan garip bir ses gelmesinin ardından kapanarak çalışmamaya başladı. Arkasından her şeyi denememe rağmen çalıştıramayınca Sultanbeyli Libelle Servis ile görüşerek şikayetimi anlattım. Süpürgeyi görmeleri gerektiğini söyleyince gün içerisinde teslim ettiğim makinemi ertesi gün sorunsuz ve tamir edilmiş bir şekilde geri aldım.

 • Özlem

  2.5 senedir bana hiçbir problem çıkarmayan Libelle marka süpürgemin, geçen hafta temizlik yaparken tozları düzgün almadığını fark ettim. Birkaç gün bu sorun devam ederken 1 haftanın sonunda en sonunda makineden bir koku gelerek kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu anlayarak Sultanbeyli Libelle Servis iletişim bilgilerini bularak kendilerini aradım. Gelen servis motorun yandığını söylediler ve 1 gün sonra makinemi motoru değişmiş şekilde geri getirerek sorunumu çözdüler

 • Derya

  Evimde 2 tane çocuğumun da olması sebebi ile temizliğe yardımcı olan aletlerimin en kaliteli ve kullanım performansının en yüksek olmasına dikkat ediyorum. Bu sebeple Libelle markasına ait Aqua Lotus Su Filtreli Süpürge kullanıyorum. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım süpürgemin geçen gün su filtresinin arızalanması sebebi ile Sultanbeyli Libelle servisi ile iletişime geçerek makineyi kendilerine teslim ettim ve ertesi gün problemi çözmüş bir şekilde makinemi bana teslim ettiler.

 • Yıldız

  Sultanbeyli‘de bulunan eğitim kurumumuzda Libelle marka elektrikli süpürge kullanıyorduk. Eğitim kurumlarına ara verilmesi sebebi ile biz de okulumuzda tadilat yapmıştık. Tadilat sonunda temizlik yaparken muhtemelen bir çiviyi çekmek isterken süpürgenin hortumu çatladı ve çekmemeye başladı. Hemen yakınımızda bulunan Libelle Servis Sultanbeyli şubesi ile irtibata geçip adreslerine gittim. Kısa süre içerisinde hortumu değiştiren teknik servis ekibi gerek fiyatı gerekse de gösterdikleri ilgiyle kesinlikle herkese tavsiye edeceğim bir ekibe sahip.

 • Mediha

  Libelle markası su filtresi ve sağlıklı robot olması ile de süpürgeleri ile diğer markalardan kendini ayıran bir marka olması sebebiyle süpürgede tercihim. Geçenlerde elektrikli süpürgemin kablosu temizlik yaparken koptu ve çalışmamaya başladı hali ile. Hemen ufak bir araştırma sonucu internetten iletişim bilgilerini bulduğum Libelle Servis Sultanbeyli ekibini arayarak problemimden bahsettim. Gelen ekip götürdükleri süpürgemi ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde geri getirdi.

 • Profesyonel Libelle Servis Deneyimini Sizde Yaşayın! | Kişisel Blog

  […] marka konusunda uzman ve hala bu marka ürünleri ile ilgili eğitimleri almaya devam ediyor. Özel Sultanbeyli Libelle Servisi firması çalışanları tamamen profesyonel isimlerden oluşmaktadır ve yılların verdiği […]

Call Now ButtonServis Çağır