İstanbul

Libelle Servis Sultangazi

Evlerde ve ofislerde yaygın olarak kullanılmaya başlanan yeni nesil Libelle temizlik robotu ürünlerinde yaşanan tüm problemler için arıza tespit ve arıza onarım hizmetlerini Sultangazi ilçesi genelinde uzun yıllardır firmamız dünya standartlarına uygun olarak sizlere ulaştırmaktadır. Libelle Servis Sultangazi firmamız hizmet yelpazesinde yalnızca arıza tespit ve onarım hizmetleri değil aynı zamanda da ürününüzün ihtiyaç duyduğu periyodik bakım ihtiyaçları içinde dinamik bir hizmet sunmaktadır.

Sultangazi Libelle Servis ihtiyaçlarınız için firmamızın 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arayarak, servis talebinde bulunabilirsiniz. Konuyla ilgili bilgi sahibi olan çağrı merkezi yetkili personellerimiz tarafından yaşadığınız arızaya ilişkin detaylı bilgiler alınarak, talebiniz doğrultusunda adresinize en yakın ekibimiz yönlendirilir. Firmamızın Sultangazi’de bölgesel kapsamda hizmet sağlayan mobil ekipleri ile tüm acil servis ihtiyaçlarınıza yanıt sunabilme potansiyelimiz bulunuyor. Tam donanımlı servis araçlarımız sayesinde ürününüz için yerinde onarım gerçekleştirebiliyoruz. Ancak daha komplike arızalarınızda tüm detaylı bilgilendirmeler tarafınıza sağlandıktan sonra firmamızın daha teşekküllü servis merkezine getirilerek, en hızlı şekilde onarımı sağlanır. Üstelik firmamız, tüm hizmetlerinde siz değerli müşterilerine 1 yıllık garanti hizmeti de sunar.


Libelle Servis Sultangazi 
Açık Adres Bilgisi:2318. Sk. No:50 Uğur Mumcu Mahallesi 34265 Sultangazi/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 84 92
Mesai Saati:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45
  • Hediye

    Elektrik süpürgelerinden çok çektiğim için, bunu alırken uzun zaman araştırma yapmıştım. Aldığımda en iyisi ve kalitelisi olsun istiyordum. Araştırmalarımın sonunda Libelle elektrik süpürgesi almaya karar verdim. Yıllardır kullanıyorum ve gerçekten çok memnun kaldım. Bugüne kadar hiçbir sorun çıkarmadı. Sonra birden bir çekimi düştü. Tozları eskisi gibi süpürmemeye başladı. Çok üzüldüm ve servis aramaya başladım. Oğlum Libelle Servis Sultangazi telefonunu buldu ve aradık. Ben birkaç gün sonra gelirler diye düşünürken, yarım saat sonra geldiler. Gelmeleriyle arızayı yapmaları bir oldu. Güler yüzlü ve efendi servis elemanlarının böyle hızlı bir şekilde sorunumu çözmesine çok sevindim. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, iyi ki Libelle almışım diyorum.

  • Fahriye

    Libelle temizlik robotunu bir yakınımın tavsiyesi üzerine satın almıştım. Ürünü satın aldıktan iki ay sonra sorunlar başladı. Garanti süresinde olmasından mütevellit Libelle servis Sultangazi ile temas kurduk. Servis yetkilileri; filtre temizliğinin yapılmamasından dolayı cihazın çalışmadığını söyledi. Sonuç olarak, ücretsiz olarak cihazın bakımını yaptılar. Cihaz şu an sorunsuz olarak çalışıyor!