İstanbul

Libelle Servis Bahçelievler

Libelle temizlik robotumuzun genel özellikleri hakkında daha çok fikir sahibi olmak istiyorsanız sizleri Libelle servis Bahçelievler adresine bekliyoruz. Libelle Bahçelievler sayesinde ürünümüzle alakalı genel özellikler, fiyatlar ve teknik servis desteği gibi konular hakkında fikir sahibi olmak mümkündür. Libelle temizlik robotunun bu kadar tercih edilmesinin mutlaka sebepleri vardır. Libelle temizlik robotumuz; toz ayırıcısı, üç hücreli kapalı motoru, girdap odası, seperator ve ses izole odası gibi özellikleriyle dikkat çekmektedir.

Libelle temizlik robotu, eski dönemdeki temizlik ürünlerinden çok farklıdır. Toz ayırıcısı sayesinde tozların hapsedilmesi kolay hale gelirken; motor yapısı, yüksek performans vermektedir. Girdap odası ise motorun hava aldığı ve arındırılmış havanın dışarıya çıktığı minik bir kısımdır. Libelle temizlik robotumuzun ses izole odasında motorun çalışması sırasında çıkardığı seslerin hapsolması ve izole edilmesi sağlanır. Seperator, motor performansını otomatik olarak düzenleyen bir yapıdır. Temizlik robotuna ulaşan pislikleri ayırma ve ayrıştırma görevini üstlenmektedir. Motorun uzun süreli çalışmasından sorumludur.


Libelle Servis Bahçelievler 
Açık Adresi:Hastane Cd Kocasinan Merkez Mahallesi 34188 Bahçelievler/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 68 21
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

Şirinevler – Çobançeşme

 

  • Ender

    Kombi konusunda tercihimizi oldukça iyi yorumlar aldığımız İmmergas markasından yana kullandık. Satın aldığımız kombi ilk sene herhangi bir sorun çıkarmadı. Ancak ilerleyen dönemlerde ısınma konusunda arızasının olduğunu keşfettik. Bizde bu duruma çare bulabilmek için doğrudan İmmergas Servis Bahçelievler kapısını çaldık. Servis işinin ehli ustalarıyla birlikte kombideki arızayı kısa bir süre içinde çözdü. Ve bize ilk günkü veriminde kombiyi teslim etmiş oldu. Öte yandan kombi bakımının nasıl yapılacağına dair ufak detaylarda verdi. Her açıdan oldukça beğendiğimiz bir servis süreci olduğunu belirtmem gerekiyor. Servis tahminimizden daha kısa bir süre içinde kombiye dair sorunu çözerek bize ilk günkü performansında kombiyi teslim etmeyi başardı.

  • Aysun

    Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir cihaz satın almak için arayış içine girdik. İnternetten baktığımız kullanıcı yorumlarına bağlı olarak bizim için en doğru seçeneğin Libelle temizlik robotu olduğuna karar verdik. Cihazı ilk kullanmaya başladığımız dönemlerde temizlik konusunda memnun ediciyken performansında giderek düşüşlerin olduğunu fark ettik. Bu konu bizim için hijyen açısından büyük sorunların ortaya çıkmasına neden oluyordu. Bizde daha fazla zaman kaybetmeden işin usta ismi olan Libelle Servis Bahçelievler Şirinevler adresinde karar kıldık. Servis basit bir konudan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirterek konunun çözüme kavuşturulmasını sağladı. Bize de elektrik süpürgesi kullanımına dair önemli tavsiyelerde bulundu.