İstanbul

Libelle Servis Ataşehir

İnsanların sağlıklı bir şekilde hayatlarını devam ettirebilmeleri için yemek ve su kadar temiz havaya ve oksijene ihtiyaçları olmaktadır. Libelle; insanların bulunduğu ortamın temiz olması için üretilmiş bir temizlik robotudur. Libelle temizlik robotunu üretirken firmamız, suyun etkisinden faydalanmayı uygun bulmuştur. Libelle’nin üretim aşamasındaki mantık, ıslanan tozların uçamayacağı fikri temeline oturtulmuştur. Libelle temizlik robotumuz, eski sistemdeki ürünlerden farklı olarak su filtrasyonuna sahiptir. Bu sayede, %99’luk filtreleme oranıyla zaman ve enerji kaybının önüne geçmektedir. Libelle servis Ataşehir sayesinde temizlik robotumuzun orjinal ve bol yedek parçasına ulaşma şansı elde edersiniz. Ataşehir Libelle servis, buna ek olarak müşterilerine 7/24 kesintisiz destek sağlamaktadır.

Neden Libelle?
Libelle; tüm dünya tarafından kabul gören bir sistemle üretilmiş ve satışa sunulmuştur. Geçmişteki teknolojiye uygun olarak üretilen temizlik robotları, yapılarından kaynaklı olarak tozu tekrar ortama bırakırdı. Ayrıca, gözenekleri kısa zamanda tıkanmaktaydı. Ancak, Libelle, tüm bu dezavantajları, avantaja çeviren bir üründür. Libelle Ataşehir sayesinde Libelle hakkında daha çok bilgi sahibi olmak mümkündür.


Libelle Servis Ataşehir
Adres Bilgisi: Dudullu Cd. Ataşehir Atatürk Mahallesi 34755 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
Çağrı Merkezi: 0216 620 95 59
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

İçerenköy

 • Songül

  Evlendiğimde çeyizimde getirdiği Libelle elektrik süpürgesini 5-6 yıldır kullanıyordum. Makinenin temizlemesinden çok memnundum. Geçenlerde bir arıza çıkardı ve çekim gücü düştü. Servisini aradık doğru düzgün ilgilenmediler. Birkaç defa aradık, en sonunda süpürgeyi kargoyla onlara göndermemizi istediler. Evde herkes çalışıyor ve kargoya verecek kimse olmadığı için başka bir çözüm aramaya başladık. Derken kardeşim internetten Libelle Servis Ataşehir telefon numarasını buldu. Kendilerini aradık ve aynı güm içinde evimize gelerek süpürgenin arızasını giderdiler. Böyle bir hız ve kaliteli hizmet beklemiyorduk. Süpürgeme yeniden kavuştum ve ilk günkü gibi temizlemeye devam ediyor. Hızlı bir şekilde çağrımıza gelen servis elemanlarına ve işlerini güler yüzle yapmalarına teşekkür ediyorum.

 • Meltem

  Evlendiğim sırada Libelle marka temizlik robotu satın almıştım. Uzun süredir robotu sorunsuz olarak kullandığımı söyleyebilirim. Ancak, temizlik robotunun normal bakımlarını yaptırdığımız halde Libelle servis Ataşehir tarafından bize parça değişimi teklifi yapıldı. Libelle servis Ataşehir; en son bakımda herhangi bir sorun olmadığı halde bize başlığın değiştirilmesine yönelik teklifte bulundu.
  Libelle Ataşehir servisinin yapmış olduğu bu teklifi kabul etmedim. Çünkü, temizlik robotumda herhangi bir arıza yoktu. Sorun şu ki, en son bakımdan sonra temizlik robotumu arızalı olarak geri aldım. Ben de bu durumu Libelle Ataşehir servisinin numarasına bildirme kararı aldım. Ancak, bana uzun süredir herhangi bir geri dönüş yapmıyorlar. Bu durumdan, aşırı derecede mağdur oldum!

 • Ataşehir'de Güvenilir Libelle Teknik Servisi | Celal Yurtcu

  […] hızlı servis hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz eğer harekete geçebilir ve taleplerinizi Libelle Servis Ataşehir‘e çağrı merkezlerinden […]

 • Şükran

  Elektrik süpürgemiz artık temizlik konusunda yeterli gelmediğinden dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde en çok dikkatimizi çeken cihaz ise Libelle temizlik robotu olmuştu. Özellikle kullanıcılardan aldığı övgü dolu yorumlar bizim için cezbediciydi. Satın aldığımız bu cihaz ilk zamanlar içinde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarırken bir süre sonra bu performansında gözle görülür şekilde düşüşler fark ettik. Bu sorun bizim için daha fazla can sıkıcı hale gelmeden konuyu işin usta ismi olan Libelle Servis Ataşehir İçerenköy adresine danışmayı tercih ettik. Servis hızlı ve tecrübeli ekibi sayesinde konuyu kısa sürede çözüme kavuşturmuş oldu.

Call Now ButtonServis Çağır