İstanbul

Libelle Servis Avcılar

Günümüzün en temel ihtiyaçlarından birisi, hiç şüphesiz temizlik robotudur. Libelle temizlik robotu; toz torbasız ve su haznesinin bulunduğu sistemiyle etraftaki toz ve kirlerin su haznesinde toplanmasını sağlamaktadır. Ayrıca, temizlik robotumuzun 360 derece hava çıkışları sayesinde suda yıkanmış ve temiz hava, ortama yayılmaktadır. Libelle temizlik robotundaki seperatör dakikada 26.500 devir ile dönerek hazneye gelen tüm tozların suya çarpmasına neden olur. Libelle temizlik robotunda yer alan hepa filtre sayesinde tozların ve kirlerin yakalanmasında %99 başarı sağlanır. Ayrıca, suya yakalanmadan geçen üç veya daha büyük partiküllerin tutulmasında etkili olur. Libelle temizlik robotunun bir diğer avantajı olan derin temizleme aparatı ise yataklarda ve halıyla kaplı yüzeylerde ekstra bir temizlik gücünün oluşmasını sağlar.

Libelle servis Avcılar sayesinde Libelle temizlik robotuyla alakalı güncel bilgilere ve teknik servis desteğine erişebilirsiniz. Avcılar Libelle servis çalışanları, Libelle ile alakalı her sorunuza eksiksiz cevap verecektir. Libelle temizlik robotunun en önemli özelliği, çok az enerji harcayan toz ayırıcısıdır.


Libelle Servis Avcılar 
Açık Adresi:Işık Sk. 1 Ambarlı Mahallesi 34315 Avcılar/İstanbul
Telefon Numarası:0850 471 08 19
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

Gümüşpala – Denizköşkler

 

 • Ertan

  İş yerinde kullanılması için alınan Libelle elektrik süpürgesini çok beğendiğim için eve de bir tane aldım. Uzun yıllardır eşim makineyi çok beğenerek kullanıyor. Geçenlerde birden bozulmuş. Hemen servis bulmak için internette bir araştırma yaptım. Kısa sürede bulduğum Libelle Servis Avcılar telefonunu arayarak servisi çağırdım. Aynı gün içinde gelmişler ve arızanın tespitini yaparak hanıma söylemişler. Ufak bir parça değişimiyle birkaç saat içinde sorunu çözdüler. Hanımda bende bu kadar hızlı ve kaliteli hizmetten çok memnun kaldık. Üzerine ben çok daha pahalıya mal olacağını düşünürken, çok ucuz bir şekilde arıza giderilmiş oldu. Arkadaşlara hızlı ve kaliteli hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Böyle bir hizmet beklemiyordum.

 • Şahika

  Libelle marka temizlik robotum var. Temizlik robotumun fişini yanlışlıkla kapıya sıkıştırdım. Bu yüzden, elektrik gelmemesi sorunuyla mücadele ediyorum. Ben de temizlik robotumu alarak Libelle servis Avcılar adresine gittim. Ancak, Libelle servis Avcılar; bana temizlik robotumun parçalarının hepsini getirmem gerektiğini söyledi. Bunun dışında, toplam onarım işlemlerinin 500 TL civarı bir fiyatla sonuçlanacağını dile getirdi.
  Ürünümün garantisi bir süre önce bitti. Ürünün garantisi varken bu sorunların hiçbirisi yaşanmıyordu. Bakım sırasında hiçbir işlem yapılmadan geri gönderiliyordu. Ürünümün garantisi bittikten sonra her bakımda bana birkaç parçanın değişmesi gerektiğini söylüyorlar. Bu olayda kullanıcı hatası var ama Libelle’in biraz daha anlayışlı davranmasını beklerdim. 500 TL, benim bütçemi aşan bir rakam!

 • Avcılar LİBELLE Teknik Servisi | MaksatBilgi

  […] Avcılar Libelle Servis MERKEZİ Halılarda temizlik gerekliliklerinin karşılanamaması durumunda çeşitli sorunların görülebilmesi mümkündür. Libelle halı yıkama makinesi kullanıcısı olanların karşı karşıya kaldıkları problemleri en kısa sürede çözüme kavuşturabiliyoruz. Hem hızlı hem de bir o kadar da fark yaratan hizmet konseptimizin ayrıcalığından her zaman yararlanabilirsiniz. […]

 • Seçil

  Elektrik süpürgesi satın almak için arayışta olduğumuz dönemde bize en çok önerilen cihazlardan biri Libelle temizlik robotu olmuştu. Bizde bu nedenle tercihimizi bu cihazdan yana kullandık. İlk zamanlarda kusursuz bir temizlik sağlayan bu cihazın performansında giderek düşüşler oldu. Bu konu bizim için hijyen açısından bazı problemlerin ortaya çıkmasına neden olduğundan dolayı konuyu çözmeye karar verdik. Konunun çözüme kavuşturulması için Libelle Servis Avcılar (Gümüşpala) adresinin kapısını çaldık. Servis kısa bir incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Servis ekibi sayesinde konuyu tahminimizden daha kısa bir süre içinde çözerek cihazı bize teslim ettiler.