İstanbul

Libelle Servis Bakırköy

İnsanların evlerindeki havanın temiz olması çok önemlidir. Bunun sebebi, insanların gün içerisinde en çok evlerinde vakit geçirmesidir. Evde yemek yenir, evde oturulur, çocuklar evde büyür ve evde uyunur. Kısaca özetlemek gerekirse, insanların hayatlarının yarısı evlerinde geçer. Bu sebeple, insanların evlerini olabildiğince yaşanır hale getirmesi gereklidir. Ev ortamının yaşanılabilirlik seviyesini arttıran unsurlar arasında temiz su, kaliteli yiyecek ve temiz hava bulunmaktadır. Sağlıklı yiyeceğe ve temiz suya ulaşmak kolaydır. Ancak, temiz havaya erişmek aynı kolaylıkta değildir. Libelle servis Bakırköy sayesinde ulaşabileceğiniz Libelle temizlik robotu, evlerin temizliğini yaparak evlerimizde aradığımız temiz ortamı bizlere sunmaktadır.

Libelle temizlik robotu; evlerimize yağmur yağdırır ama hiçbir yeri ıslatmaz. Libelle temizlik robotu, evlerimizin havasını doğadaki yağmur misali suyla temizlemektedir. Ek olarak, Libelle temizlik robotumuz, yaygın elektrik süpürgelerinde olduğu tozu ve kiri ortama dağıtmaz. İnsanların toz tanelerini yutarak alerji olmasına izin vermez. Bakırköy Libelle servis sayesinde insanlar aradıkları temizlik ürününe kavuşurlar.


Libelle Servis Bakırköy 
Açık Adresi:Zümrüt Bahçe Sk. 7-1 Zuhuratbaba Mahallesi 34147 Bakırköy/İstanbul
Telefon Numarası:0850 471 02 50
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

Ataköy – Florya

 

 • Vahide

  Libelle marka temizlik robotum, bundan sekiz ay önce arızasından dolayı servise verildi. Libelle servis Bakırköy; sonrasında bizi arayarak temizlik robotunun 300 TL’lik masrafı olduğunu söyledi. Ancak, temizlik robotu satın alındığından bu yana hiçbir şekilde periyodik olarak bakımı yapılmadığı için bu tutarı ödemeyeceğimizi bildirdik. Ayrıca, daha öncesinde bize filtre değişimi yapacaklarını söylemelerine rağmen yapmamışlardı.
  Libelle servis Bakırköy; talebimiz karşısında robotun onarım işlemlerini durdurdu. Biz de robotun geri getirilmesini talep ettik. Ancak, üzerinden bir hayli zaman geçmesine rağmen robotumuz geri getirilmedi. Müşteri hizmetleri dahil olmak üzere birçok ilgili makamı aramamıza rağmen bize herhangi bir geri dönüş yok! Ciddi bir fiyata satılan bu üründeki bu sorunu kabul etmiyorum!

 • Fatma

  Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için araştırma yaptığımız dönemde arkadaşlarımızın tavsiyesine uyarak Libelle temizlik robotu aldık. Özellikle bütçe dostu bir seçenek olması bizim için cezbedici olmuştu. İlk dönemlerde temizlik anlamında memnun edici olan bu cihazın performansı gitgide düşmeye başladı. Eskiye nazaran temizlik konusunda yetersiz kalıyordu. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için konuyu hemen Libelle Servis Bakırköy Ataköy adresine danışmayı tercih ettik. Servis yaptığı kısa incelemenin hemen sonrasında durumu çözüme kavuşturarak bizi bu dertten kurtarmış oldu. Servisin ilgili ekibi ve hızı sayesinde karşımıza çıkan bu sorundan kısa sürede bu şekilde zahmetsizce kurtulmuş olduk.

 • Gül

  Evlenmeden önce evimizde kullandığımız ve çok beğendiğim Libelle elektrik süpürgesinin aynısından çeyizime de aldım. 3 yıldır kullanıyorum ve son derece memnunum. Ama birden bir çekim gücü düştü. Tozları artık eskisi gibi almıyor ve arkasında bırakıyor. Aynı yeri defalarca geçmeme rağmen tüm tozları alamıyor.
  Beykoz Libelle Servisi telefonunu buldum ve servis çağırdım. Yarım saat sonra geldiler. Bu kadar hızlı gelmelerine hem çok şaşırdım, hem çok sevindim. Makineme bakım yaptılar ve küçük bir parça değişimi yaptılar. Makine şimdi yeni almışım gibi sağlam çalışıyor. Çok hızlı bir şekilde tamir ettikleri için, servis elemanlarına çok teşekkür ediyorum. Ben günler süreceğini düşünüyordum ama birkaç saat içinde halloldu.

 • Nazlı

  Yaklaşık olarak 8 yıldır işyerimde Libelle marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Makineyi aldığım ilk seneler kusursuz bir performans sergilese de son 3-4 aydır makinem neredeyse hiçbir toz zerresini bile çekemeyecek duruma geldi. Garantisi sona erdiği için de teknik servise götürmeden önce burdan siz değerli arkadaşlara sormak istiyorum. Acaba süpürgem ömrünü doldurmuş mudur yoksa tamir edilirse ilk zamanlardaki performasına erişebilir mi?

 • Ayşe

  Libelle markasını çok zaman önce televizyonda çıkan reklamlarından biliyorum. Eski elektrikli süpürgem bozulduğunda yeni bir tane almam gerektiği zaman Libelle markasını satın almıştım. Uzun süre sorunsuz çalışıyordu fakat yakın zamanda çekişinde büyük ölçüde düşüş yaşamaya başladı ve halı üzerindeki en ufak bir tozu bile çekmemeye başladı. Çağırdığım Libelle Servis Bakırköy süpürgeyi alıp götürdü. Birkaç gün sonra da çok uygun bir fiyata sorunsuz bir şekilde arızam çözülmüş halde getirdi.

 • Filiz

  Kullanmış olduğum eski süpürgemin sürekli olarak arızalandığı için yeni bir süpürge arayışına girmiştik. Bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine Libelle marka elektrikli süpürge satın aldık. Başlarda sorunsuz bir şekilde çalışan süpürgem daha sonra süpürme esnasında boru tık tık diyerek içe doğru giriyordu. Bu da oldukça zorluk çıkarıyordu. Aramış olduğum Libelle Servis Bakırköy teleskopik boruda sorun olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini söylediler. Biz de vakit kaybetmeden kendilerinden değişimi yapmalarını istedik. Değişim yapıldıktan sonra süpürgem sorunsuz çalışmaya devam etti.

 • Şule

  Libelle markasına ait süpürgemin ucu ile hortumu arasındaki parça kırıldı ve bu yüzden Libelle Servis Bakırköy ekibini arayıp durumu bildirdim. Ellerinde bahsettiğim yedek parçanın olmadığını fakat birkaç gün içerisinde temin edebileceklerini söylediler. Daha önce birden fazla yere bu parçayı sorduğum için bulabileceklerini bunu söylediklerinden sonra yine sanmıyordum fakat 1 gün gibi bir süre sonra yedek parçayı getirip değiştirerek sorunumu çözdüler.

 • Şükran

  Evimde 2 tane çocuğumun da olması sebebi ile temizliğe yardımcı olan aletlerimin en kaliteli ve kullanım performansının en yüksek olmasına dikkat ediyorum. Bu sebeple Libelle Süpürge kullanıyorum. Uzun zamandır memnuniyetle kullandığım süpürgemin geçen gün su filtresinin arızalanması sebebi ile Bakırköy Libelle Servis ile iletişime geçerek makineyi kendilerine teslim ettim ve ertesi gün problemi çözmüş bir şekilde makinemi bana teslim ettiler.

 • Elif

  Bakırköy’de ufak bir butiğimiz var ve dükkana müşteriler de dahil herkes çok gelip gittiği için kapı sürekli açık ve içeri giren tozları anca sağlam bir emiş gücüne sahip elektrik süpürgesi ile temizleyeceğimizi düşündüğümüz için Libelle markasına ait elektrikli süpürge kullanıyoruz. Fakat makinemizin geçen gün dükkanı süpürürken eski çekim gücünün olmadığını fark edince Bakırköy Libelle Servis ile iletişime geçip makinemizin model bilgisini ve problemimizin bilgisini vermemiz üzerine ellerinde yedek parça olduğunu belirten ekip gelip problemimizi yerinde hallettiler.

 • Emel

  Libelle markasına ait aqua lotus modelli elektrikli süpürgemin geçen gün yedek parçasının bozulması üzerine uzun zamandır da servis arayışında olduğum için internetten yorumlarını okuyup güvendiğim Libelle Servis Bakırköy ekibine teslim ettim. Hiç ummazken ertesin gün makinemin tamir olduğunu söyleyen ekibi çevremdeki herkese gözüm kapalı bir şekilde öneriyorum.