İstanbul

Libelle Servis Bağcılar

Libelle temizlik robotumuzun en önemli avantajı, çalıştığı süre içerisinde çok az enerji harcayarak iş yapmasıdır. Çünkü, toz ayırıcının iç ve dış kısmında merkez- kaç kuvvetinin oluşmasından dolayı milyonlarca toz parçası, suyun içerisine hapsolmaktadır. Libelle servis Bağcılar adresine gelerek Libelle temizlik robotu hakkında dilediğiniz kadar bilgi alabilirsiniz. Bağcılar Libelle servis çalışanları, müşterilerimize Libelle temizlik robotunun en önemli özellikleri hakkında bilgilendirme yapacaktır. Örneğin, Libelle temizlik robotumuzun kalitesini oluşturan etmenlerden birisi, oldukça pratik olmasıdır. Libelle temizlik robotumuz, üç hücreli kapalı motor yapısıyla beğeni toplamaktadır.

Libelle temizlik robotumuz, yüksek performans veren üç bölümlü bir motora sahiptir. Bu bağlamda, Libelle temizlik robotumuzun teknoloji harikası olduğu söylenebilir. 27000 devir, bir başka deyişle 850 W’lık bir güç üretmektedir. Libelle temizlik robotumuzun dış yüzeyi, harika bir izolasyon yaratmaktadır. Aynı zamanda, motoru korumaktadır. Ek olarak, Libelle temizlik robotu, kendi kendisini soğutma özelliğine sahiptir. Libelle Bağcılar adresine gelerek orjinal Libelle temizlik robotuyla alakalı tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz.


Libelle Servis Bağcılar 
Açık Adresi:Mahmutbey Cd. 178 Yenimahalle Mahallesi 34210 Bağcılar/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 78 16
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 

Güneşli

 

 • Sercan U

  Libelle Bağcılar teknik servis ekibine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etmek istiyorum. Temizlik robotumun tamirini aynı gün evimde yaptılar. Herkesin gönül rahatlıyla tercih edebileceği bir servis firması.

 • Kadriye

  Yaklaşık yedi ay önce Libelle marka temizlik robotu aldım. Ancak, aldığım günden bu yana temizlik robotumun hiçbir bakımı yapılmadı. Ürünü satın alırken bana altı ayda bir olmak üzere temizlik robotunun bakımının yapılacağı söylenmişti. Bu yüzden, Libelle servis Bağcılar numarasını aradım.
  Libelle servis Bağcılar; bana birkaç gün içerisinde geleceklerini söyledi. Ancak, aradan bir hafta geçmesine rağmen ne gelen var ne de giden! Sürekli arayıp hatırlatmama rağmen geleceğiz diyerek beni geçiştiriyorlar! Bunun dışında, en son aradığımda, ürünün arızası olup olmadığı soruldu. Ancak, ürünü satarlarken arızası olsun veya olmasın altı ayda bir geleceklerini söylemişlerdi. Açıkçası, bu durumu Libelle gibi kaliteli bir markaya yakıştıramadım!

 • Nurten

  Elektrik süpürgemiz artık temizlik açısından yeterli gelmediğinden dolayı değiştirmeye karar verdik. Bu dönemde çevremiz tarafından sıklıkla önerilen elektrik süpürgelerinden biri olan Libelle temizlik robotunda karar kıldık. Sunmuş olduğu özellikler tam olarak bizim aradığımız cinstendi. İlk dönemlerde performans bakımından etkileyici olan bu cihaz, sonraki dönemlerde ise bu performansı aratmaya başlamıştı. Eskisi kadar iyi temizlemiyor yerde kalıntıların kalmasına neden oluyordu. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak için soluğu Libelle Servis Bağcılar (Güneşli) adresinde almayı tercih ettik. Servis basit bir hatadan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirtti. Sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu.

 • Suzan

  Elektrik süpürgemi, evlenirken çeyiz olarak ben kendim seçerek almıştım. Libelle olmasını o zaman çok istemiştim. Makine ile ilgili çok övgüler duyuyordum. Yıllardır kullanıyorum ve hiç sorun çıkarmadığı gibi, bu sürede arkadaşlarımın makineleri hep bozuldu. Geçenlerde nazar değdi ve süpürgem bozuldu. Aniden durdu ve bir daha çalıştırmadım. Çok üzüldüm ve Libelle Servis Bağcılar telefonunu bularak aradım. Hemen geldiler ve makinenin bir parçasını değiştirdiler. Parça değişince makine ilk aldığım zamanki gibi çalışmaya başladı. Bu kadar hızlı gelmelerine ve tamir etmelerine çok sevindim. Tüm arkadaşlarıma makinemle hava atıyorum, onlara da öneriyorum. Servis elemanlarının hizmetlerine çok teşekkür ediyorum. Hem hızlı tamir ettiler, hem de güler yüzlüydüler.

Call Now ButtonServis Çağır