İstanbul

Libelle Servis Eyüp

Temizlik robotu, son dönemlerin en çok tercih edilen ev temizlik ürünlerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Libelle markasını tercih eden kullanıcı sayısında mevcut olan artışla birlikte, çok sayıda evde bulunabilmesi mümkün durumdadır. Libelle Servis Eyüp hizmetimiz, en iyi standartların bulunabilmesine yönelik olarak başarılı çözümleri sağlar yapıdadır. Teknik açıdan ortaya çıkan sorunların tamamının ortadan kaldırılabilmesi belirli işlemlerin profesyonel şekilde yapılmasını gerektirir.

Libelle markalı temizlik robotlarında yaşanan çalışmama, arıza veya farklı sorunların her biri için Libelle Servis Eyüp hizmeti veriyoruz. Kalitemizle birlikte buluşan aktiflik sağladığımız en önemli ayrıcalıklardan biridir. Libelle teknik desteğini ilk andan itibaren başarıyla sunuyor olmamızın farkının yanı sıra hızlı şekilde bulunduğunuz noktaya ulaşmaktayız. Libelle markalı temizlik robotlarınızın tamamına yönelik mevcut olan problemlerin bir daha yaşanmamasına yönelik olarak kalıcı çözümleri üretmekteyiz. Hem fark yaratan hem de ekonomik açıdan en iyi sonuçları sağlayan Libelle Servis Eyüp hizmetimizin ayrıcalığını ilk andan itibaren görebilmeniz mümkün durumdadır.


Libelle Servis Eyüp 
Konumu:Betül Sk. 46-60 Çırçır Mahallesi 34070 Eyüp/İstanbul
Çağrı Hattı:0850 471 03 93
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

 

Alibeyköy – Göktürk

 

 • Ceren

  Libelle marka temizlik robotunu yaklaşık üç yıldan bu yana kullanıyorum. Temizlik robotumda uzun süre hiçbir sorun yoktu. Ancak, son bir yıldır temizlik robotumda elektrik kaçağı olduğunu fark ettim. Hatta, bu elektrik kaçağı, hem beni hem de evdeki diğer kişileri çarptı. Ben de sorunun çözülmesi adına Libelle servis Eyüp ile temas kurdum. Libelle servis Eyüp; evime gelerek temizlik robotumu aldı.
  Libelle Eyüp servisinin yapmış olduğu değerlendirmeler sonucunda fiş başının arızalı olduğu tespit edildi. Ancak, dışarıda oldukça ucuz olan fiş başı için Libelle Eyüp servisinin istediği rakam neredeyse 100 TL’yi buluyor. Bu durumu asla doğru bulmuyorum ve kabul etmiyorum!

 • Aydan

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Bu dönemde bütçe dostu ve kaliteli bir seçenek olmasıyla tercihimiz Libelle temizlik robotundan yana olmuştu. Özellikle almış olduğu övgü dolu yorumlar bizi daha çok bu seçeneğe doğru itti. Cihaz ilk dönemlerde kusursuz bir performans sunarken giderek bu performansını aratmaya başlamıştı. Özellikle eskiye nazaran performansında belirgin bir oranda düşüşler vardı. Bu sorunu çözmek ve cihazı eski veriminde kullanmaya devam edebilmek için soluğu hemen Libelle Servis Eyüp Alibeyköy adresinde aldık. Servis yaptığı incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde hızlı bir şekilde teslim etmiş oldu.

 • Deniz

  Libelle herhalde son zamanlarda en fazla gördüğüm ve duyduğum markalardan birisi. Geçen gün üst komşumuzda bir tane almış, kullanmaya başladılar. Eşimin söylediğine göre daha önce kullandıkları elektrik süpürgesine göre performansı çok iyiymiş, çok da memnun kalmışlar. Şimdi başladı bizde bir tane alalım diye ama böyle ürünlerde servisinin iyi olup, olmadığından emin olmadan satın almak bana pek doğru gelmiyor. Biz Eyüp’ te oturuyoruz. Bizim gibi Eyüp’te oturup, buradaki Libelle Servis Eyüp hizmetlerinin nasıl olduğunu bilenler, bizimle de paylaşabilir mi. Üst komşunun cihaz daha arızalanmadığı için ondan fikir alamıyoruz. Kesinlikle nasıl hizmetleri olduğunu öğrenmeden almayı düşünmüyorum.

 • Meltem

  Yeni doğan ikiz bebeklerimin olması sebebi ile ev işlerine vakit ayıramadığım için bebeklerim uyurken temizlik yapıyorum. Bu sebeple elektrikli süpürgemi sırf sessiz çalışma özelliği olmasını isteyerek ve bunu alarak uzun araştırmalar sonucu Libelle markasının Aqua Lotus modelini aldım. Gerçekten de makinemin performansından da çok memnunum. Fakat geçen gün kızım ben temizlik yaparken oyuncağını makineye vurarak kapak kısmını çatlattı. Libelle Servis Eyüp ekibi ile irtibat numarasını arayarak durumu bildirdim ve gelen ekip yerinde değişim yaparak sorunu giderdiler.

 • Nilay

  Libelle markasına ait elektrikli süpürgemi uzun araştırmalar sonucu kullanıcı yorumlarındaki memnuniyetlere dayanarak aldım fakat ilk aldığım günden beri 5 kez servise götürdüm. Geçen gün gene haznesinden kaynaklanan problem sebebiyle makinemi götürdüğüm Libelle Servis Eyüp ekibi bana makinemi tamir ettiklerini söyleyerek sapasağlam geri verdiklerinden beri makinem bana hiç arıza çıkarmıyor. Sanırım doğru servisi bulmak en etkili çözüm oluyor bu işlerde. Teşekkürler.

 • Sevda

  3 ve 5 yaşında iki tane küçük çocuğum var ve 3 yaşında olan oğlum astım hastası olduğu için bazen günde 2 kez olmak üzere evi her gün süpürmem gerekiyor. Geçen gün evi süpürürken Libelle marka süpürgemizin kapağını kapıya çarpmasıyla kapağı ortadan ikiye ayrıldı hangi teknik servise gittiysem yedek parçasının olmadığını söyledi. En sonunda Libelle Servis Eyüp makinemi alıp ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettikleri için çevremdeki herkese bu servisi öneriyorum.