İstanbul

Libelle Servis Fatih

Libelle markasına sahip olan temizlik robotlarının kullanımı aktif olarak gerçekleştirilmekle beraber, evlerde başarılı temizlik sonuçlarının alınması mümkün olur. Libelle Servis Fatih hizmetimizde sağladığımız ayrıcalıklarla beraber her zaman aktif kullanımda olan temizlik robotlarının arıza ve diğer sorunlarının çözümünde görev alıyoruz. Yaşanan tüm sorunların tamamen ortadan kaldırılabilmesi üzerine yaptığımız çalışmalarla birlikte temizlik robotu en kısa süre içerisinde erişimi gerçekleştirerek fark yaratan servis standartlarını sunuyoruz.
Fatih Libelle Servis hizmetimiz; inceleme, onarım-bakım ve teslim etme aşamalarıyla gerçekleştirilebilmektedir. Temizlik robotlarında mevcut olan problemlerin her biri tek tip olmadığından dolayı çözümlerde de ürün özelinde işlem gerçekleştiriyoruz.

Fatih konumunda bulunan tüm müşterilerimiz için yer fark etmeksizin kolaylıkla erişimin gerçekleştirilebilmesine yönelik olarak çalışmalarımızı sağlamaktayız. Hem hızlı hem de pratik çözüm avantajlarımızla, ihtiyaç duyduğunuz temizlik robotlarını en kısa sürede teslim edebiliriz. Libelle Servis Fatih çalışmalarımız profesyonellik standartları içerisinde gerçekleştiriliyor olduğu gibi son derece büyük ayrıcalıklara sahiptir. Üstün standartlardaki çözümlerimiz temizlik robotu ürünlerinizi en iyi performansla kullanabilmenizi sağlıyor.


Libelle Servis Fatih 
Konumu:Aile Sk. No:1 İskenderpaşa Mahallesi 34080 Fatih/İstanbul
Çağrı Hattı:0850 259 67 51
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

 

Topkapı – Şehremini

 

 • Didar

  Temizlik robotumu alalı sadece bir yıl oluyor. Ancak, bu bir yıl içerisinde temizlik robotumda birçok arıza yaşandı. Temizlik robotumun sorununun çözülmesi adına Libelle servis Fatih ile temasa geçtim. Cihazın hiç çalışmadığı söylendi. Cihazın Libelle servis Fatih sayesinde tamiratı yapıldı. Ancak, cihazın geri döndüğünde halen daha çalışmadığını söylemem gerek!
  Cihazın kumandasını taktığımda halı işaretinin yandığını ve makinenin söndüğünü servis çalışanlarına bildirdim. Ayrıca, kumandayı tekrar tekrar çıkarıp çalıştırmama rağmen her defasında aynı sorununun tekrarlandığını söylemem gerek! Sonuç olarak, Libelle Fatih servisinin de bu konuda hiçbir şey yapamaması elimi kolumu bağladı. Bu cihaza ciddi bir para ödedim. Ne zaman düzeleceğini merakla bekliyorum.

 • Cemile

  Elektrik süpürgemiz artık temizlik konusunda yeterli gelmediğinden dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Tercihimizi konu hakkında bir hayli fazla övülen Libelle temizlik robotundan yana kullanmıştık. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde kusursuz bir temizlik sunarken bir süre sonra bu performansını aratmaya başlamıştı. Bu duruma çözüm bulmak için soluğu hemen işin uzman ismi olan Libelle Servis Fatih Topkapı adresinde almayı tercih ettik. Servis yaptığı incelemenin hemen sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Servisin tecrübeli ve ilgili ekibi sayesinde bu sorundan çok kısa bir süre içinde bu şekilde kurtulmuş olduk.

 • Songül

  Libelle temizlik robotunu aldık ama hiç memnun kalmadık. Tam performansı bir kere bile kullanamadım. İlla ki bir parçası ya da bir yerinde bir arıza oluyor. Bu yüzden kısıtlı olarak kullanmak durumunda kalıyorum. En azından 2 ayda bir arıza verip duruyor ve beni fazlasıyla sinir etmeye başladı. O kadar para verdiğimizden atamıyorsun. Yeni süpürge almakta çok maliyetli olacak. Fatih Libelle Servis merkezi çok yardımcı oldu. Artık kendileriyle tanışık olduk. Onların hatası olmadığının farkındayım ancak onlarda özel teknik servis olarak sorununa tam bir çözüm bulamadılar. Bu şekilde idare etmeye çalışıyoruz ne olur bilmem ama Fatihte kendilerine güvenebilirsiniz.

 • Aytül

  Yıllar önce televizyondaki bir reklamını izleyerek Libelle marka elektrikli süpürge satın almıştım. Uzun yıllardır da sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat süpürgem geçen gün evi temizlerken birden kapanınca fişten çekip Libelle Servis Fatih şubesine ulaşıp kendilerine teslim etti. Süpürgemin motorunun yandığı söyleyen teknik servis ekibi tamirin 1 ay kadar süreceğini söylese de 1 hafta geçmeden tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Daha önce de makinemde arıza meydana geldiğinde memnuniyetle kullandığım Fakir Servis Fatih şubesine probleminiz olduğunda gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

 • Neriman

  Yaklaşık 5 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Libelle marka elektrikli süpürgem son 1 aydır çok fazla koku yaparak çalışmaya başladı. Bunun yanı sıra inanılmaz derecede de ısınıyordu. Geçtiğimiz hafta makinemi götürdüğüm Libelle Servis Fatih sorunun motordan kaynaklandığını söyleyip benden 3 gün süre istediler. Dün telefonla bana ulaşan ekip süpürgemin tamir olduğunu söyleyip teslimat için çağırdılar. Ertesi gün gidip süpürgemi alıp evde denediğimde sorununu giderilmiş olduğunu gördüm.

 • Nil

  Fatih içlesinde bulunan hukuk büromuzda Libelle marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Yakın zamanda ofisimizi süpürürken tutma aparatının oraya hava geldiğini farkettik. Kontrol ettiğimizde hortumun yırtıldığını tespit ettik. Hemen yakınımızda bulunan Libelle Servis Fatih şubesi çok kısa bir süre içersinde o an elinde olmayan hortumu sipariş etti ve değişim yaptı. Süpürgemiz şu an sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Güleryüzlü ve kaliteli hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

 • Demre

  Yaklaşık beş yıl kadar önce kullanmış olduğum elektrikli süpürgede yaşadığım kötü tecrübeler sonucunda Libelle marka elektrik süpürgesi almıştım. Şu zamana kadar sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Fakat geçtiğimiz günlerde fazla gürültülü çalışmaya başladı. İnanır mısınız apartmandan şikayet gelecek diye çalıştırmaya korkar oldum. Garantisi bittiği için burdan sormak istedim. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?