İstanbul

Libelle Servis Gaziosmanpaşa

Libelle temizlik robotu ve diğer tüm ürünleriyle, yaşam standartlarının daha yüksek ve daha sağlıklı olmasını hedefleyen bir marka. Temizlik robotunun üretim amacı, her türlü alanda yüksek hijyen koşullarının sağlanmasına yöneliktir. Evcil hayvan beslenen yaşam alanları, astım ve benzeri kronik sorunları bulunan kişilerin hijyen koşullarına karşı hassasiyetine yönelik çözüm oluşturur. Libelle Servis Gaziosmanpaşa, alanında deneyimli ve Libelle’ nin kendisine özgü teknolojisine hakim teknik personelleriyle, üst düzey müşteri memnuniyeti oluşturmak amacıyla yapılanmıştır. Profesyonel temizlik ve hijyen sağlaması amacıyla geliştirilmiş temizlik robotları ve diğer tüm Libelle ürünleri ile ilgili, tüm teknik destek hizmet talepleriniz, profesyonel ekiplerimiz tarafından çok kısa süreler içerisinde karşılanır.

Gaziosmanpaşa Libelle Servis, üst düzey tüketici memnuniyeti oluşturmak amacıyla yapılandırılmıştır. Gaziosmanpaşa ilçesinin tamamına en nitelikli ve hızlı teknik servis hizmetleri sunmak için yapılanmış olan kuruluşumuz, tüm hizmet taleplerini en kısa süreler içerisinde yanıtlama yeteneğine sahiptir. Gezici üniteleriyle, hizmet taleplerine süratle cevap veren ekiplerimiz, sorunlarınızın çözümünü de yerinde ve nitelikli bir şekilde gerçekleştirebiliyor.


Libelle Servis Gaziosmanpaşa 
Konumu:24. Sk. No:18 Şemsipaşa Mahallesi 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul
Çağrı Hattı:0850 259 67 40
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00
 • Neşe

  Libelle elektrik süpürgesini almadan önce, uzun zaman elektrik süpürgelerini araştırmıştım. Birçok arkadaşım tarafından çok övüldüğü için aldım. Gerçektende temizlemesinden çok memnundum. Ta ki geçenlerde süpürge bozuluncaya kadar. Birden bire hiç çalışmamaya başladı. Hiç çalışmadığı için biraz da korkarak Libelle Servis Gaziosmanpaşa elemanlarını aradım. Yarım saat sonra geldiler. Arızanın nedeni bir parça arızasıymış. Parçayı getirerek takmalarıyla birlikte, birkaç saat içerisinde süpürge yeniden ilk aldığım zamanki gibi çalışmaya başladı. Açıkçası servis bulamayacağımdan ve tamiratının pahalı olacağından çok korkmuştum. Arkadaşların hızlı ve kaliteli hizmetlerine çok teşekkür ediyorum. Hem adresimde tamir ettiler ve hem de çok hızlı bir şekilde tamir ettiler. Güleryüzlü oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Burcu

  Libelle marka temizlik robotu satın aldım. Aldığım günden bu yana temizlik robotuna dair herhangi bir sorunumun olmadığını söyleyebilirim. Ancak, Libelle, verdiği sözlerin arkasında durmuyor. Maalesef, vermiş oldukları periyodik bakım sözünün arkasında durmadılar. Bu sorunun çözülmesi adına Libelle servis Gaziosmanpaşa ile temasa geçtim.
  Libelle servis Gaziosmanpaşa; bakım konusundaki sorularıma geçiştirerek cevap verdi. Bilhassa, satıştan sonraki üç dört ay içerisinde halı yıkamanın nasıl yapılacağını göstereceklerini hatırlattığımda bana “böyle bir durumdan haberimiz yok” şeklinde cevap verdiler. Ürünü alalı uzun bir süre geçmesine rağmen bakım ve diğer konularda arayıp soran hiç kimse yok! Libelle gibi bir markanın bu konuda daha dikkatli olmasını beklerdim!

 • Alya

  Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayışta olduğumuz dönem içinde internetten yaptığımız araştırmalar sonucu Libelle temizlik robotu satın almaya karar verdik. Özellikle kullanıcıların beğeni dolu yorumlarını alması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız temizlik robotu ilk dönemlerde iyi bir performans sunarken birden performansında bariz bir şekilde düşüşler gördük. Performansı eskiyi aratacak derecede düşmüştü. Bu sorun bizim için can sıkıcı hale geldiğinden dolayı konuyu fazla uzatmadan Libelle Servis Gaziosmanpaşa adresinin kapısını çaldık. Servis ekibi yapmış olduğu incelemenin hemen sonrasında sorunu çözüme kavuşturarak bizi bu can sıkan sorundan kurtarmış oldu. Bu şekilde sorundan kısa süre içinde kurtulduk.

Servis Çağır