İstanbul

Libelle Servis Güngören

Libelle temizlik robotu, yaşam alanlarının temizlik ve hijyen standartlarının sağlanmasında üstün nitelikli bir ürün olarak tasarlanarak kullanıcıya sunulmuştur. Tüm özellikleriyle yaşam kalitenizi arttırmaya yönelik olarak hazırlanan tüm Libelle ürünlerinin, satış sonrasında ki destek hizmetleri de aynı nitelik ve kalitede sunulur. Libelle servis Güngören, markanın kendisine özel teknolojisi ile ilgili geniş bilgi birikimine sahip teknik personellerden oluşan bir yapılanmaya sahip.

Uzun yıllara dayanan araştırma ve geliştirme süreçleri sonucunda tüketiciye ulaştırılan Libelle ürünleri, alanlarında en profesyonel kullanım deneyimini oluşturur. Yanı sıra bu ürünlerin tüm teknik ve teknolojik özellikleri benzersizdir. Bu kapsamda sunulacak teknik servis hizmetlerinin de, bu ürünler ile ilgili bilgi birikimine sahip ve deneyimli teknik personeller tarafından verilmesi zorunludur. Bu alanda nitelikli hizmet sunumunu, başarılı çalışma yıllarıyla kanıtlayan Güngören Libelle servis, Libelle temizlik robotu ve diğer ürünler ile ilgili karşılaştığınız tüm sorunlara en kısa süre içerisinde çözüm oluşturabiliyor. Tarafımıza ulaşan tüm hizmet talepleri, gezici ünitelerimiz aracılığıyla ve en kısa süreler içerisinde yanıtlanıyor.


Libelle Servis Güngören 
Konumu:Aytaç Sk. No:14 Sanayi Mahallesi 34165 Güngören/İstanbul
Çağrı Hattı:0850 259 85 41
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00
 • Sultan

  Elektrik süpürgemi almadan önce uzun zaman araştırma yaptım. Çok titiz bir ev hanımı olduğum için, evi kıyı köşe temizleyebileceğim bir makine bulmak için bayağı uğraştım. Sonunda Libelleyi buldum. Bu elektrik süpürgesi gerçekten muhteşem temizliyor. Birkaç yıldır hiç sorun çıkarmadan kullandım. Ama birden daha az çekmeye ve arkasında toz bırakmaya başladı. Libelle Servis Güngören telefonuna ulaştım ve arkadaşları çağırmamdan yarım saat sonra geldiler. Bu kadar hızlı gelmelerine çok sevindim. Dahası arızayı da yine çok kısa sürede hallettiler. Bu kadar hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti çok takdir ettim. Eskiden de süpürgemi öneriyordum ama bu olay sonrasında tüm tanıdıklarıma Libelle elektrik süpürgesi almalarını söylüyorum.

 • Esra

  Libelle marka temizlik robotuna sahibim. Aldığım günden bu yana sorunsuz olarak kullansam da geçtiğimiz günlerde temizlik robotunun yıkama başlığı arıza yaptı. Sorunun çözülmesi adına Libelle servis Güngören ile temas kurdum. Libelle servis Güngören; temizlik robotumu teslim aldıktan bir süre sonra tamir edilmiş olarak bana geri gönderdi. Ancak, temizlik robotunu çalıştırmamla beraber, temizlik robotunun durumunun tamir edilmeden önceki haliyle aynı olduğunu fark ettim.
  Temizlik robotu olarak satılan bir ürünün servisinin bu kadar yetersiz olmasını kabul etmiyorum! Daha önce başka bir arkadaşımın Libelle marka temizlik robotunda yanlış parça değişimi olmuştu. Türkiye genelinde yaygınlaşmış bir firmanın bu kadar kötü temsil edilmesi hoş değil!

 • Buket

  Yeni bir elektrik süpürgesi almak istediğimiz dönem içinde çevremizin tavsiyelerine uyarak Libelle temizlik robotunda karar kıldı. İlk dönemlerde memnun edici bir performansa sahip olan cihaz sonraki zamanlarda ise eski performansını yavaştan aratmaya başlatmıştı. Bu konu hijyen açısından bizim için can sıkıcı bir hale gelmeye başlayınca konuyu hemen Libelle Servis Güngören adresine danışmayı tercih ettik. Servis ekibi yapmış olduğu kısa incelemenin sonrasında bu sorunu çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Gerçekten her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu. Servisin tecrübeli ekibi sorunu tahminimizden daha kısa bir süre içinde çözmüş oldu.

 • Nilgül

  Evdekilerin ısrarı üzerine Libelle temizlik robotu almayı düşünüyorum. Her yerde reklamı karşıma çıkıyor. Evdeki eski süpürge de artık ömrünü doldurdu. Bu yüzden yeni bir tane almak için bakınıyorduk, Libelle’yi gördüler. Daha önce duymadığım, kullanmadığım ve hatta kullananı görmediğim bir marka olduğundan endişeliyim. Aslında kalite ve performansından çok bir arızası olduğundan Maltepe’de nasıl servis alacağımdan, parçalarının kolayca bulunup, bulunmayacağından endişeliyim. Libelle Servis Maltepe bölgesindeki hizmetlerini daha önce kullananlar, nasıl hizmetleri olduğu konusunda deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim. Eğer servisi Maltepede iyiyse Libelle temizlik robotunu almayı düşünüyorum. Bu yüzden gerçekten hizmetten ne kadar memnun kaldıysanız paylaşırsanız çok sevinirim.

Servis Çağır