İstanbul

Libelle Servis Kadıköy

Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı yönlendirdiğimiz firmamızda, sizlerin ihtiyaçları için en modern altyapıyı kullanıyoruz. Günümüzün en gelişmiş teknolojisiyle yaşam alanlarınıza ve ofislerinize hijyen standartlarını en rahat şekilde oluşturabilmenize yardımcı Libelle temizlik robotu arızalarınız için profesyonel çözümler sağlıyoruz. Libelle Servis Kadıköy merkezi olarak tüm Kadıköy ilçesi genelinde cihaz arızalarınıza 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Yerinde Libelle Kadıköy hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin sorunlarını tümüyle en kısa zaman dilimleri içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Ürününüzdeki arızadan kaynaklı olarak yaşadığınız zaman kayıplarının en minimumda tutabilmek amacıyla Kadıköy ilçesi genelinde mobil gezici servislerimizle faaliyet gösteriyoruz. Böylelikle yapacağınız temizlik robotu arıza bildirimlerinize kadromuzun deneyimli ve uzman personelleri, en kısa zaman dilimleri içerisinde adresinize ulaşabilmektedir. Böylelikle temizlik robotunuzdaki arızaların giderilerek, yeniden ilk günkü performansında kullanılabilir olmasını sağlıyoruz. Garantili servis çözümlerimiz kapsamında, ürününüzdeki arızaların parça değişimle çözülebilmesi durumunda ise sadece orijinal Libelle temizlik robotu yedek parçalarının kullanımını gerçekleştiriyoruz. Orijinal parçalarla, cihazınızda hem performans hem de dayanıklılık en üst seviyede oluyor.


Libelle Servis Kadıköy
Konumu: Gülden Sk. No:13 Göztepe Mahallesi 34730 Kadıköy/İstanbul
Çağrı Hattı: 0216 387 81 88
Hizmet Saatleri: Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

Bostancı – Suadiye – Erenköy – Göztepe – Feneryolu – Kozyatağı – Koşuyolu – Moda

 • Ayten

  Evde astım hastası olduğu için elektrik süpürgesi seçiminde çok titiz davrandık. Uzun araştırmaların sonunda aldığımız Libelle elektrik süpürgesi, gerçekten bizi çok memnun etti. Yıllardır sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz. Ancak geçenlerde aniden eskisi gibi temizlememeye başladı. Çekiminde azalma olduğunu anlayınca, servisi aradık. Kadıköy gibi bir ilçede bile adresimize gelemiyorlarmış. Biraz araştırınca Libelle Servis Kadıköy telefon numarasını buldum. Kendilerini aradım ve çok hızlı bir şekilde gelerek, süpürgenin arızasını yaptılar. Bu kadar hızlı ve güler yüzlü hizmet veriyor olmalarına çok teşekkür ediyorum. Sayelerinde evdeki hastamız büyük bir sıkıntıdan kurtuldu. Elektrikli süpürgenin birkaç gün verimsiz çalışması bile, büyük bir sorun oluşturmuştu. Böylece makinenin değerini de anlamış olduk.

 • Libelle Servis Kadıköy | Aamiy

  […] Libelle Servis Kadıköy – 444 88 48 Hemen Ara! […]

 • Merve

  Libelle marka temizlik robotumu; Kadıköy’deki bir AVM’den satın almıştım. Ürünü ilk yıl sorunsuz olarak kullandım. Ancak, ikinci yıl ile beraber, temizlik robotumda arızalar yaşanmaya başlandı. Ben de vakit kaybetmeden Libelle servis Kadıköy adresine temizlik robotumu götürdüm.
  Libelle servis Kadıköy çalışanları; birkaç gün sonra bana geri dönüş yaptılar. Söz konusu arızanın tamir edilmesi için benden 600 TL para istediler. Bu zamana kadar sorunsuz olarak kullandığım ve garanti süresi devam eden bir ürün için bu kadar parayı ödeyemem! Üstelik ben emekli bir insanım! Libelle gibi bir markanın tüketicilerini bu konuda mağdur etmesini hayretle karşılıyorum. Müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir!

 • Firuze

  Elektrik süpürgemiz artık temizlik konusunda pek yeterli görünmediğinden dolayı değiştirmeye karar verdik. Bu dönemde çevremiz tarafından bir hayli fazla önerilen Libelle temizlik robotunda karar kıldık. Özellikle bütçe dostu bir seçenek olması bizim için cezbedici konulardan biri olmuştu. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde temizlik konusunda kusursuz bir sonuç ortaya çıkarırken sonraki dönemlerde ise bu performansını aratmaya başlamıştı. Bu konu bizim için gitgide can sıkıcı hale gelmeye başlayınca soluğu hemen işin uzman ismi olan Libelle Servis Kadıköy Bostancı adresinde almayı tercih ettik. Servis kısa bir incelemenin sonrasında durumu çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

Servis Çağır