İstanbul

Libelle Servis Kağıthane

Libelle temizlik robotlarıyla yaşam alanlarımıza yüksek hijyen standartları geliyor. Özel filtreleme sistemi, geniş ve fonksiyonel aparat çeşitliliği ile hayatımıza önemli kolaylıkla getiren Libelle temizlik robotu ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her konuda firmamız 7/24 Libelle Servis hizmeti sağlamaktadır. Sektördeki uzun süreli hizmet sunumunun getirdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle, siz değerli müşterilerimize her yeni hizmetimizde bir öncekinin üzerine katarak, çözümler sunuyoruz.

Su filtrasyonlu Libelle temizlik robotunuzda arıza meydana gelmesi ya da üzerindeki ilave parçalarında kırılma vb. durumların oluşması durumunda Libelle Servis Kağıthane firmamızın, iletişim numaraları üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezimize yapacağınız arıza bildirimleriniz için en kısa zaman dilimlerinde uzman ekiplerimiz, tam donanımlı olarak adresinize yönlendirilir. Libelle temizlik robotunuzun arızasının giderilmesi için yerinde servis çözümleri sunuyoruz. Alanlarında uzman ve deneyimli teknik personellerimiz, parça değişimlerini hassas ve hızlı şekilde gerçekleştirir. Servisimiz bünyesinde sizlere sunduğumuz her çalışmamız, garanti kapsamında bulunmaktadır. Yani firmamızın tüm hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize 1 yıllık garanti desteği vererek, daha ekonomik ve daha kaliteli çözümlerden yararlanmanıza yardımcı olmayı hedefliyoruz.


Libelle Servis Kağıthane 
Konumu:Esen Sk. 34-50 Çağlayan 34403 Kağıthane/İstanbul
Çağrı Hattı:0850 259 85 21
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

 

Çağlayan – Çeliktepe

 

  • Figen

    Libelle marka temizlik robotumun yıkama ekipmanında bir arıza meydana gelmiş. Yan tarafından su veren hortumun tam giriş yerinde bir sorun meydana geldiğini anlamak zor değil! Bu yüzden, Libelle servis Kağıthane ile iletişime geçtim. Temizlik robotum daha önce hiç arızalanmadığı ve herhangi bir bakım görmediği için servisin ne cevap vereceğini merak ediyordum.
    Libelle servis Kağıthane; sorunun tahmin ettiğim kısımdan kaynaklandığını söyledi. Ayrıca, ürünümün garanti süresinin olmasından dolayı herhangi bir ücret ödemeden tamir işlemlerinin gerçekleşeceğini bana bildirdiler. Buna ek olarak, bundan sonrası için bakım işlemlerinin de düzenli olarak yapılacağı konusunda bana bilgi verdiler. Libelle Kağıthane servisinden almış olduğum hizmetten dolayı çok memnunum.

  • Özlem

    Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde arkadaşlarımızın verdiği tavsiyelere uyarak Libelle temizlik robotunda karar kıldık. Satın aldığımız bu cihaz ilk zamanlarda temizlik bakımından harikalar yaratıyordu. Ancak birden nedenini anlayamadığımız bir şekilde performansında bariz bir oranda düşüşlerin olduğunu fark ettik. Bu konu bizim için giderek can sıkıcı bir hale gelmeye başladığından dolayı, konuyu bir uzmana danışmaya karar verdik. Libelle Servis Kağıthane Çağlayan bizi bu sorundan çok kısa bir süre içinde kurtarmış oldu. Bu şekilde temizlik robotunda karşımıza çıkan bu performans sorunu servisin ilgili ve tecrübeli ekibi sayesinde kısa bir süre içinde çözüme kavuşturulmuş oldu.