İstanbul

Libelle Servis Kartal

Libelle temizlik robotu, evimizdeki mikrop, bakteri ve miteler gibi gözle görülmeyen canlıların dahi temizlenmesini sağlayacak derinlemesine temizlik sağlıyor. Böylelikle evimize yüzde yüz hijyen ve ferahlık getiren temizlik robotu özel filtrasyon sistemi ile standart süpürge cihazlarından tamamen farklıdır. Böylelikle yaşam alanlarımıza konfor ve hijyen getiren Libelle temizlik robotu, yoğun olarak kullanılabiliyor. Ürününüzün kullanımında herhangi bir problem yaşamanız halinde Libelle Servis Kartal firmamızı 7/24 kesintisiz olarak arayarak bilgi alabilir veya teknik hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız, Kartal ilçesi genelinde uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Uzman ve deneyimli kadromuz, güncel teknolojiye entegre servis altyapımız ve maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizle birlikte temizlik robotunuz için en iyi servis hizmetini alabilirsiniz. Libelle Kartal firmamızın kaliteli ve ekonomik hizmetlerine başvuruda bulunmanız durumunda en yakında bulunan mobil ekiplerimiz, adresinize yönlendirilir. Kısa sürede adresinize ulaşan personellerimizce, güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde ürününüzdeki arıza ve gerekli onarım işlemleriyle ilgili siz değerli müşterilerimize ayrıntılı bilgi verir. Onay vermeniz durumunda 1 yıllık garantili olarak onarımını gerçekleştirerek, ilk günkü kalitesinde kullanılabilir duruma gelmesini sağlıyoruz.


Libelle Servis Kartal
Konumu: Adile Naşit Sk. 11-6 Soğanlık Yeni Mahallesi 34880 Kartal/İstanbul
Çağrı Hattı: 0216 517 14 07
Hizmet Saatleri: Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

Cevizli – Soğanlık – Uğurmumcu – Yakacık

 • Kamile

  Temizlik robotumu, 2018 yılının Kasım ayında almıştım. Bu zamana kadar sorunsuz olarak kullandığımı söyleyebilirim. Ancak, temizlik robotumun dövücü çalıştıran kartının arızalandığı Libelle servis Kartal tarafından bana söylendi. Aynı zamanda, ürünümün garanti süresi içerisinde olduğunu belirtmem gerek!
  Libelle servis Kartal; ürün garantili olmasına rağmen sorunun kullanıcı hatasından kaynaklandığını söyleyerek benden 100 TL ücret talep etti. Sonuç olarak, bu nasıl garantili ürün anlamış değilim! Kullanıcı hatası dedikleri kısımda benim robotun kart kısmına su aldırdığımı iddia ediyorlar. Ancak, benim böyle bir şey yapmış olmam mümkün değil! Ürünün garantiden dolayı ücretsiz tamir edilmesini engellemeye çalışıyorlar. Açıkçası, bu tavrın Libelle kalitesine yakışmadığını düşünüyorum.

 • Birgül

  Elektrik süpürgemiz artık hijyen konusunda yeterli görünmediğinden dolayı yeni bir cihaz satın almaya karar verdik. Bu dönemde bir hayli fazla olumlu yorum alan ve çevremizin de tavsiye ettiği libelle temizlik robotunda karar kıldık. Bütçe dostu ve kaliteli bir yönünün bulunması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız cihaz ilk dönemlerde memnun edici olurken daha sonraki dönemler içinde eski performansını özletmeye başladı. Bu sorundan bir an önce kurtulmak için konuyu hemen işin usta ismi olan Libelle Servis Kartal Cevizli adresine danışmayı tercih ettik. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirtti. Sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti. Bu şekilde kısa sürede bu sorundan servis ekibi sayesinde kurtulmuş olduk.

 • Pelin

  Temizlik robotunun çok fazla parçası var. Her yere özel parça yapmışlar ama parçaları fazlasıyla dayanıksız. En ufak bir zorlamada hemen kırılıyor ya da çatlıyor. Böyle olunca da tam anlamıyla özelliğinden faydalanamıyorsun. Bu yüzden sürekli yeni yedek parça için Kartal Libelle Servis merkezini aramak zorunda kalıyoruz. Ne zaman arasak personeller hemen telefonu açıyor ve sıcak şekilde cevap veriyorlar. Sıkça başvurduğumuzdan da biraz samimiyetimizde oldu. Hemen şikayetimi anlıyor ve ona göre hemen yardımcı oluyorlar. Başka bir yerde göremeyeceğiniz kalitede bir özel servis hizmeti alabileceğiniz nadir merkezlerden birisi. Sırf bu yüzden bile Libelle temizlik robotunu bu sık arızalanan parçalarına rağmen kullanmaya devam ediyorum.

Servis Çağır