İstanbul

Libelle Servis Küçükçekmece

Hayatımıza önemli kolaylıklar kazandıran Libelle temizlik robotu ile daha az efor, daha yüksek hijyen sağlayabiliyoruz. Özel su filtreme teknolojisinden, geniş aparat çeşitliliğine kadar her kullanım alanına uygun standartlarda temizlik gerçekleştirebilmemize yardımcı oluyor. Ancak yeni nesil teknolojiyi taşıyan Libelle temizlik robotunun kullanımında bazen sorunlar yaşayabiliyoruz. Bu gibi durumlarda tüm Küçükçekmece ve çevresinde Libelle Servis merkezi olarak ürününüze ilişkin onarım, bakım, aksesuar ve orijinal yedek parça gibi konularda dünya standartlarına uygun kalitede hizmetler sunuyoruz.

Libelle temizlik robotlarında en sık görülen arızalardan, en olağandışı arızalara kadar her birisiyle ilgili uzmanlık düzeyinde bilgili ve tecrübeli personellerimizle, ihtiyaçlarınıza odaklı hizmetler sunuyoruz. Firmamız, sektörde yer aldığı uzun yıllardır her daim maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma gerçekleştirmektedir. Güler yüzlü teknikerlerimiz eşliğinde tam donanımlı araçlarımızla Libelle Servis Küçükçekmece hizmetlerini, yerinde gerçekleştiriyoruz. Ürünün arızası ne boyutta olursa olsun yerinde müdahaleler ile siz değerli müşterilerimizin gereksiz vakit kaybetmemenizi sağlayabiliyoruz. Üstelik tüm hizmetlerimiz için 1 yıllık da garanti desteği veriyoruz.


Libelle Servis Küçükçekmece 
Açık Adres Bilgisi:Alp Sk. 53-39 İnönü Mahallesi 34295 Küçükçekmece/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 66 81
Mesai Saati:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

 

Halkalı – Gültepe – İkitelli

 

 • Ayten

  Evlendiğimde çeyizimle getirdiğim Libelle elektrik süpürgesini 3-4 yıldır kullanıyorum. Temizlemesinden çok memnunum. Arkadaşlarımın çoğunun toz almaması ile ilgili şikayetleri var. Benim makinem her zaman çok iyi temizliyordu. Sonra birden çekim gücü düştü. Arkasında toz bırakmaya ve tozları ne kadar almaya çalışsam da almamaya başladı. Çok üzüldüm ve hemen servis aramaya başladım. Küçükçekmece’ de servisini bulamayacağımdan çok korkmuştum. Libelle Servis Küçükçekmece telefonunu bulunca çok sevindim ve aradım. Hemen geldiler ve hızlı bir şekilde bir parça değişimi de yaptılar. Evimde arızayı yaptılar ve ben yine süpürgemi kullanmaya başladım. Hızlı ve güler yüzlü hizmet verdikleri için arkadaşları kutluyorum. Artık herkese bu markayı öneriyorum.

 • Birgül

  Libelle marka temizlik robotum bir süre önce arıza yaptı. Arızanın bir an önce çözülmesi adına Libelle servis Küçükçekmece ile iletişim kurdum. Ancak, arızanın olduğu gün kayıt açtırmama rağmen üç günün sonunda Libelle servis Küçükçekmece çalışanları evime gelerek temizlik robotumla alakalı işlemlerde bulundular. Sonuç olarak, makineden garip seslerin geldiği tespit edildi.
  Temizlik robotum, serviste bir gün kaldı. Bir günün ardından temizlik robotumu geri getirdiler. Robotu tekrar çalıştırdığımda söz konusu garip seslerin ortadan kaybolduğunu fark ettim. Ancak, bu sefer de makineden koku ve duman çıktı. Ben de tekrar Libelle Küçükçekmece servisiyle iletişim kurdum. En sonunda, garanti kapsamında ürünümü, sıfır ürünle yenilediler. Bu konuda, onlara teşekkür ediyorum.

 • Sezen

  Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak istediğimiz dönem içinde çevremizin tavsiyelerine uyarak Libelle temizlik robotunda karar kıldık. Kaliteli ve bütçe dostu bir seçenek olması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemlerde temizlik bakımından aradığımızı sunarken sonraki dönemlerde ilk günkü performansını aratmaya başlamıştı. Özellikle bu konu hijyen bakımından can sıkıcı hale gelmeye başlayınca daha fazla zaman kaybetmeden konuyu Libelle Servis Küçükçekmece Halkalı adresine danışmayı tercih ettik. Libelle Servis Küçükçekmece Halkalı ekibi yaptığı kısa incelemenin sonrasında sorunu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti. Tahminimizden daha kısa süre içinde bu sorundan bu şekilde kurtulmuş olduk.

Servis Çağır