İstanbul

Libelle Servis Maltepe

Libelle Servis Maltepe teknikerlerimiz hayatımızı kolaylaştıran Libelle temizlik robotunun teknolojisine dair bilgi ve deneyimi sahibi olarak onarım ve bakım gibi tüm ihtiyaçlarınıza kaliteli servis hizmeti sağlıyor. Dinamik ve modern teknolojiye entegre altyapımız ile en hızlı şekilde servis vererek, gereksiz zaman kayıplarıyla karşı karşıya kalmanızı önlüyoruz.

Libelle temizlik robotu ürünlerinde kullanılan dijital teknoloji ve mekanik aksam ile ilgili olarka kullanım sırasında karşılaşacağınız arızaların tespiti ve onarımını en hassas hizmet anlayışıyla gerçekleştiriyoruz. Libelle Servis Maltepe servisimiz siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti, en ekonomik standartlarda sunabilmek amacıyla hizmetlerini şekillendirmektedir. Komplike Libelle temizlik robotu arızası için dahi teknikerlerimiz tarafından hem kaliteli hem de ekonomik çözüm oluşturacak yöntemler üzerinden çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Üstelik tüm parça onarım ya da parça değişim işlemlerimizde 1 yıllık garanti desteğini de siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Garantili servis çözümlerimiz ile özel servis merkezimizde tüm Libelle temizlik robotlarınız için her kullanımda en yüksek performansı sağlayacak, uzun ömürlü bir kullanım yakalayabilmenize yardımcı oluyoruz.


Libelle Servis Maltepe
Açık Adres Bilgisi: Akım Sok. No:10
Bağlarbaşı
34844 Maltepe/İstanbul
Telefon Numarası: 0216 517 64 50
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

Küçükyalı – Zümrütevler – Altıntepe

 • Burçin

  2014 yılında almış olduğum Libelle marka temizlik robotum, aldığı paranın kesinlikle hakkını veriyordu. Aldığım tarihten bu yana temizlik robotumda ciddi bir sorun yaşamadığımın garantisini verebilirdim. Ancak, bu düşüncelerimi değiştirecek bir gelişme yaşandı. Temizlik robotunun motorunda arıza olduğu söylendi. Ben de durumu konuşmak adına Libelle servis Maltepe ile temas kurdum.
  Libelle servis Maltepe, maalesef yukarıda söylediğim iyi niyetli düşüncelerimi boşa çıkartacak bir şekilde tutum sergiledi. Motor arızası olduğunu kendileri de bilmesine rağmen soruna oldukça umursamaz bir şekilde yaklaştılar. Ayrıca, telefondaki cevaplarının da oldukça samimiyetsiz olduğunu söylemem gerek! Sonuç olarak, arızanın çözülmesi adına kendi cebimden ciddi bir para vererek temizlik robotumu tamir ettirdim. Ancak, Libelle’in bu tavrını hiç unutmayacağım.

 • Sıla

  Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak istediğimiz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Libelle markasında karar kıldık. İlk dönemlerde memnun edici bir performans ortaya çıkaran bu cihaz sonraki dönemlerde nedenini anlayamadığımız bir şekilde eskisi gibi iyi temizlememeye başlamıştı. Bu konu bizim için hijyen açısından büyük sıkıntılar yarattığından dolayı fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen Libelle Servis Maltepe Küçükyalı adresinde aldık. Servis ekibi küçük bir ihmalden kaynaklı olarak karşımıza bu tarz bir sorunun çıktığını belirtti. Bize de elektrik süpürgesinin kullanımına dair önemli tavsiyelerde bulundu. Gerçekten her anlamda çok memnun kaldığımız bir servis süreci oldu. Servis ekibi konuyu çok kısa bir zaman aralığı içinde çözüme kavuşturdu.

 • Lale

  İnternette çok fazla reklamını görüyordum. Parçaları yüzünden merakı çekti. İndirimde olduğunu görünce hemen aldım bir tane. Elektrik süpürgesinden çok farklı mı evet aslında farklı çok fazla aparatı olduğundan bu açıdan bile farklı olduğu söylenebilir. Ayrıca Şişli bölgesinde hizmet veren Şişli Libelle Servis çok iyi. İnternette Libelle teknik servisi konusunda çok fazla şikayeti cihazı aldıktan sonra gördüm ve biraz endişelendim ama Şişli’ deki personelleri gerçekten çok anlayışlı ve alanında uzmanlar. Ayrıca bir parçanın gelmesi için internette diğer bölgeler için belirtildiği gibi günlerce beklemek zorunda da kalmıyorsun. Gerçekten iyi bir altyapıları var hemen anında parçayı değiştiriyorlar.

 • Nurten

  Libelle marka süpürgem çalışırken çok fazla ses yapıyordu. İnternetten araştırdım ve özel Libelle servis Maltepe firmasını buldum. Servis talebi oluşturduktan saatler sonra evime gelen ekipler süpürgemin sorununu bulup çözüme kavuşturdular. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Sizlere de tavsiye ederim.

 • Filiz

  Aşağı yukarı yaklşaık olarak 5 senelik Libelle marka elektrikli süpürge kullanıcısyım. Çekim gücü adına performansından oldukça memnunum. Ancak geçtiğimiz günlerde makinemin fiş sarma makarası birden arızalandı. Ben de vakit kaybetmeden Libelle Servis Maltepe şubesi ile iletişime geçtim. Gayet güleryüzlü ve profesyonel olan ekip aynı gün sorunumu çözdü. Kaliteli hizmet için kendilerine teşekkür ederim.

 • Fatma

  Evimde uzun süredir başka bir marka elektrikli süpürgem olduğu için Libelle marka elektrikli süpürgemi kullanmıyordum. Ancak yakın zamanda diğer süpürgem arızalandığı için Libelle marka süpürgeyi kullanmak istedim. Fakat emiş gücü oldukça düşüktü ve beni tatmin etmedi. Ben de hemen haznesini temizledim ancak yine aynı sorunu yaşayınca Libelle Servis Maltepe şubesi ile kontağa geçerek durumu anlattım. Ertesi gün gelip süpürgeyi götüren teknik servis yetkilileri akşam üstü makineyi tamir ederek hemen problemi çözmüş oldular.

 • Esra

  Maltepe ilçesinde kız kardeşimle birlikte küçük bir kafe işletiyoruz. Bizim için temizlik ve hijyen en önplanda olduğundan dolayı düzenli olarak temizlik yapıyoruz. Kafemizi süpürmek için kullandığımız Libelle marka elektrikli süpürgemizin son birkaç gündür emiş gücü oldukça düştü. Makinemizin ömrünü tamamlamış olabileceğini düşünmüş olsak da acaba teknik servise göstermemizin bir yararı olur mu?

 • Şükran

  Sessiz olma özelliğini baz alarak Libelle markasının 750W Toz Torbasız Elektrikli Sessiz Süpürgesini satın aldıktan 1 ay sonra makineyi çalıştırdığımda incecik bir ses geldiğini fark ettim. Sessiz diye aldığım makinede bu problemi yaşayınca hemen Libelle Servis Maltepe ekibine götürdüm ve ertesi gün motorundan kaynaklanan problemi çözdüler. Şu an makinem sorunsuz ve sessiz çalışıyor

 • Fatma

  Geçen gün uzun zamandır severek kullandığım Libelle marka elektrikli süpürgemin emici başlıklı fırçası kırıldığı için neredeyse hiç çekmemeye başladı. Hangi teknik servise sorsam ellerinde yedek parça kalmadığını söylediler. En son tavsiye üzerine aradığım Maltepe Libelle Servis ellerinde bulunduğunu söyleyince süpürgemi alıp kendilerine götürdüm ve birebir uygun başlık bularak beni bu eziyetten kurtardılar.

 • Özlem

  Evimde kullandığım Libelle marka Süpürgem bu zamana kadar kullandığım süpürgeler arasında çekim gücünden en memnun kaldığım süpürgelerdendi. Geçenlerde durduk yere birden çalışmamaya başlayınca internetteki yorumlara dayanarak iletişim bilgilerine ulaşıp Maltepe Libelle Servis ile iletişime geçtim. Şubelerine götürmem gerektiğini söylemeleri üzerine süpürgeyi kendilerine teslim ettikten 2 gün sonra süpürgemi sorunsuz ve tamir olmuş bir şekilde geri ulaştırdılar.

 • Sevilay

  Geçenlerde temizlik yaparken Libelle markasına ait süpürgemin kablo kısmı yerinden çıkıp koptu. 2 çocukla asla süpürgesiz yapamayacağım için Libelle Maltepe Servis ile iletişime geçerek problemimden bahsettim. 2 çocukla beni ayaklarına çağırmayarak gelip süpürgeyi alabileceklerini belirten servis benden tam not aldığı gibi 2 gün içerisinde de getirdikleri için bu servisi çevremdeki herkese öneriyorum.