İstanbul

Libelle Servis Pendik

Libelle temizlik robotu kullanımının yüksek seviyede olduğu Pendik ilçesinde uzun yıllardır sunduğumuz özel servis hizmetlerimizle Libelle Servis Pendik ihtiyaçlarınız için en iyi yanıtları sunuyoruz. Ürününüzdeki teknik arızaların çözümünden, genel periyodik bakımına kadar tüm işlemlerde hızlı ve dinamik kadromuzla vakit kaybı yaşamadan çözümler oluşturuyoruz. Özellikle servis merkezimize yapacağınız arıza bildirimlerinizde, en yakın mobil servis ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz.

Hızlı servis potansiyelimizle tüm acil servis ihtiyaç ve talepleriniz için en iyi yanıtları sağlayabiliyoruz. Uygun ve ekonomik koşullarda Libelle Servis Pendik hizmetlerini siz değerli müşterilerimizin evine kadar getiriyoruz. Uzman ve deneyimli teknikerlerimiz ile çalışmalarımızı etkin bir şekilde sürdürüyoruz. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak taleplerinize yanıt veren çağrı merkezimiz üzerinden Pendik ilçesi geneli için hızlı servis hizmeti alabilirsiniz. Güler yüzlü ve müşteri hassasiyetlerine önem gösteren personellerimizle gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızda 1 yıllık garanti hizmeti de sağlıyoruz. Garantili özel servis hizmetlerimiz dahilinde ürünlerinizin onarım sonrasında, onarılan parçasına ilişkin tüm olağan dışı durumlar için en uygun çözümleri sizlere sunabiliyoruz.


Libelle Servis Pendik
Açık Adres Bilgisi: Gelincik Sk. 10-14 Fevzi Çakmak Mahallesi 34899 Pendik/İstanbul
Telefon Numarası: 0216 488 59 59
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

Kurtköy – Kaynarca

 • Helin

  Libelle elektrikli süpürge alalı, herhalde 5-6 yıl oluyor. Bugüne kadar sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Geçenlerde önce hortumunda bir yırtılma oldu ve hemen arkasından birden çalışmamaya başladı. Libelle Servis Pendik telefon numarasını buldum. Ben aradıktan hemen sonra evime kadar gelerek, soruna neyin neden olduğunu belirlediler. Hortumun yırtıldığını da söyledim ve yanlarında olmadığı için, dükkandan alıp onu da getirdiler. Hem çok hızlı bir şekilde geldiler, hem arızayı yaptılar ve hem de hortumumu eve kadar getirdiler. Daha ne isterim? Arkadaşlar son derece güler yüzlü ve kaliteli bir iş yapıyorlar. Bu kadar iyi bir hizmet veren bir servisi daha önce görmemiştim. İyiki Libelle almışım.

 • Nurhan

  Libelle markasına ait olan temizlik robotunu yıllardan bu yana kullandığımızı söyleyebilirim. Ancak, oluşan birtakım arızalardan dolayı temizlik robotunu Libelle servis Pendik adresine götürdük. Ürünün garanti süresinin dolduğunu eklemek gerekir. Libelle servis Pendik görevlilerinden birisi, temizlik robotunu yaptırmak yerine üzerine 1.500 TL daha vererek yeni cihaz almamızın doğru olacağını söyledi. Bu teklifi kabul ettik.
  Yeni aldığımız cihazın eski kalitesinde olmadığını anlamamız uzun sürmedi. Cihazı kullanmaya devam etsek bile cihazdan hiçbir şekilde verim alamadık. Çözüm olarak, cihazı tekrar Libelle Pendik servisine götürdük. Buradaki görevli, sıfır cihazımızı, başka bir sıfır cihazla değiştirerek sorunu kökünden çözdü. Kendisine bu konuda teşekkür etmek istiyorum.

 • Simge

  Yeni bir elektrik süpürgesine ihtiyacımız olduğu dönemde yapmış olduğumuz araştırmalara bağlı olarak bizim için en doğru seçeneğin Libelle temizlik robotu olduğuna karar verdik. Özellikle kullanıcılarından olumlu yorumlar toplaması bizim için cezbedici olmuştu. İlk dönemlerde performans bakımından bizi bir hayli fazla memnun eden bu cihaz, daha sonradan nedenini anlayamadığımız bir şekilde iyi temizlememeye başlamıştı. Bu sorun temizlik konusunda bizim içinde epey can sıkıcı bir hale gelmeye başladı. Bizde bu can sıkan sorundan kurtulabilmek için soluğu Libelle Servis Pendik Kurtköy adresinde almayı tercih ettik. Servis kısa bir incelemenin sonrasında durumu çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etti.

Call Now ButtonServis Çağır