İstanbul

Libelle Servis Sancaktepe

Yaşam alanlarında hijyen koşullarını en yüksek seviyede oluşturabilmek için kullandığımız süpürgelere devrimsel bir yenilik getiren Libelle temizlik robotu ile daha derinlemesine ve daha pratik temizlik gerçekleştirebiliyoruz. Bu nedenle de son dönemlere damgasını vuran Libelle temizlik robotları için servis hizmeti ihtiyacı da paralel olarak artış gösteriyor. Ürün kullanımı sırasında yaşadığınız tüm sorunlar için ürünün teknolojisine uyumlu bir altyapı üzerinden Libelle Servis Sancaktepe hizmetlerini uzun yıllardır sürdürüyoruz. Her müşterimiz için sunduğumuz hizmetler, deneyimli personellerimiz için kendilerini geliştirmeleri yönünden de önemli bir artı oluşturuyor. Yani siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunabilmek amacı ile çalışmalarımızı şekillendiriyoruz.

Temizlik teknolojisini bir üst seviyeye taşımış olan Libelle temizlik robotundaki arızaların çözümü için Libelle Servis Sancaktepe merkezimizde bu teknolojiye uyumlu bir altyapı oluşturduk. Böylelikle tüm hizmetlerimizde her zaman en yüksek kalite standartlarını yakalayarak, ürünlerinizin arızasının en kısa sürelerde onarımını gerçekleştirebiliyor. Acil özel servis ihtiyaçlarınız için Sancaktepe genelinde mobil gezici servis ekiplerimiz ile yanıt sunuyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin gereksiz vakit kayıpları dolayısı ile mağduriyet yaşamamasını sağlıyoruz.


Libelle Servis Sancaktepe
Açık Adres Bilgisi: Necip Fazıl Kısakürek Cd. Sarıgazi Mahallesi 34785 Dudullu Osb/Sancaktepe/İstanbul
Telefon Numarası: 0216 621 97 36
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

Sarıgazi – Samandıra

 • Deniz

  Elektrik süpürgemi özellikle seçerek aldım. Nefes darlığı sorunum var ve tozlara karşı alerjim de var. Geçenlerde çalışmamaya başladığında çok zor durumda kaldım. Libelle Servis Sancaktepe telefonunu bir tanıdığım internetten bularak verdi. Hemen aradım ve durumu anlattım. Ne kadar çabuk gelebileceklerini sordum, hemen dediler. Önce inanmadım ama yarım saat sürmeden geldiler. Üzerine birde makinenin bir parçasını değiştirdiler ve arızayı yaptılar. Güler yüzlü bir şekilde ve çok hızlı gelen servis elemanlarına çok teşekkür ediyorum. Beni çok büyük sıkıntılardan kurtardılar. Ben sorunun en az bir haftada çözüleceğini düşünürken onlar aynı gün içinde birkaç saatte çözdüler. Makinemin değerini bu arıza sırasında daha iyi anladım.

 • Berna

  Temizlik robotumun çalışmamasından dolayı oğlum Libelle servis Sancaktepe ile iletişime geçti. Robotu kontrol etmek için evime kadar gelen servis yetkilileri; sorunu anlamakta güçlük çekti. Bir süre sonra, elektrik prizinde güç olmadığını fark ettiler. Prizin çalışmamasından dolayı temizlik robotum da çalışmıyormuş. Sonuç olarak, hiçbir ücret almadan problemi çözen Libelle servisine çok teşekkür ediyorum!

 • Nilgün

  Uzun senelerden beridir evimde Libelle marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Aldığımdan seneden bu yana herhangi bir sorunuyla karşılaşmamıştım. Ancak geçtiğimiz hafta temizlik yaparken süpürgemin tozları hiç çekmemeye başladağını farkettikten sonra makinemden yanık kokusu geldi ve hiç çalışmamaya başladı. Makineyi götürdüğüm Libelle Servis Sancaktepe şubesi motorun yandığını tespit etti. Performansından çok memnun olduğum için parça değişimi tekliflerini kabul ettim. Değişimden sonra makinem kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam etmeye başladı.

 • Özge

  Libelle markasını komşumun kullandığı elektrikli süpürgeden biliyorum. Kendisi bu marka kullanıyor ve performasından da oldukça memnun. Bu yüzden yeni elektrikli süpürge alırken tercihimi Libelle markasından yana kullanmıştım. Ancak gün geçtikçe süpürgemin çekim gücününn azaldığını sezdim. Evi temizleyemeyecek duruma geldiğinde de Libelle Servis Sancaktepe şubesine götürdüm. İlgili olan ekip filtre değişimi yapmam gerektiğini, bu yüzden de çekim gücünün düştüğünü söyledi. Değişimin ardından çekim gücüm ilk günkü kadar olmasa da bir miktar tatmin etti.

 • Kader

  Yıllar önce uygun fiyata satın aldığım, aldığımdan bu zamana kadar da uzun yıllardır problemsiz bir şekilde kullanmış olduğum Libelle marka elektrik süpürgem geçtiğimiz günlerde evde temizlik yaparken bir anda yanık kokusu çıkarttı ve sonra kapandı. Açtığımda ise hiçbir şekilde elektrik gelmedi. Makinanın üst kapağını açıp, açma/kapama kolunun olduğu yeri kontrol kalemi ile kontrol ettim. Kolu çevirdiğimde elektrik geliyordu. Daha fazla bilgim olmadığı için Libelle Servis Sancaktepe şubesini aradım. Gelen ekip motorun yandığını ve değişim yapılması gerektiğini söyledi. Ben de yeni makine almamak için uygun bir fiyata değişimini yaptırtıp sorundan kurtuldum.

 • Fatma

  Uzun senelerdir evimde Libelle marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Son bir senedir sürekli arızalanan süpürgemin en son motoru yandı. Ben de yeni bir süpürgeye ayıracak bütçem olmadığından Libelle Servis Sancaktepe ile iletişime geçtim. Oldukça güleryüzlü ve ilgili olan ekip çok uygun bir fiyata yeni bir motor takmak yerine eski motoru tamir edip süpürgemi teslim ettiler. Ben de burdan kendilerine teşekkür etmek istedim.