İstanbul

Libelle Servis Sarıyer

Temizliği hem daha kaliteli hem de daha pratik hale getiren Libelle temizlik robotu, artık hayatımızda önemli bir yere sahiptir. İleri teknolojisinin yanı sıra geniş aparatları ile her alana kullanım uygunluğuna sahip olduğundan kullanım oranları oldukça yüksek seviyededir. Derinlemesine temizliğini özel su filtreleme sistemi ile daha etkin bir şekilde yapabilmemize yardımcı olan Libelle temizlik robotunun, zengin aparatları ise kullanım yüzeyine uygun kullanım sağlıyor. Gündelik yaşantı da etkin biçimde kullandığımız Libelle temizlik robotunda çeşitli arızalarda olağan şekilde görülebiliyor. Libelle Servis Sarıyer merkezimiz, sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve bilgisiyle, bu arızaları kısa sürede en kaliteli şekilde onarıyor.

Ürünü yeniden en kısa süre içerisinde ilk günkü performans kalitesinde ve dayanıklılığında kullanabilir duruma getirecek, kaliteli bir hizmet potansiyeli bulunuyor. Firmamız Libelle Servis Sarıyer teknikerlerinin de üründe kullanılan altyapı teknolojisine ilişkin bilgi ve uzmanlığa sahip olmasının dışında arızalarına ilişkin tecrübeli olmaları hızlı çözümler oluşturarak, kısa sürede onarımının yapılmasını sağlıyor. Firmamızın özel servis hizmetleri için 7/24 çağrı merkezimiz üzerinden talepte bulunabilirsiniz.


Libelle Servis Sarıyer 
Açık Adres Bilgisi:Gülmez Hasan Sk. 23-11 Büyükdere Mahallesi 34453 Sarıyer/İstanbul
Telefon Numarası:0850 446 02 15
Mesai Saati:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

 

Tarabya – Ayazağa

 

  • Beliz

    Libelle marka temizlik robotumu evlenmeden hemen önce çeyizim için satın almıştım. Uzun süre sorunsuz olarak kullandıktan sonra bir gün ev işi yaparken robotun çalışmadığını fark ettim. Bunun üzerine Libelle servis Sarıyer ile temas kurdum. Servis yetkilileri; sorunun bakım eksikliğinden kaynaklı olduğunu söyledi. Bakımı yapılan robotum sorunsuz olarak çalışıyor!

  • Ayşegül

    Libelle elektrik süpürgesi alırken çok araştırma yaptım. Kaliteli bir elektrik süpürgesi bulmak için yaptığım araştırmalarda hep bu marka öneriliyordu. Astım hastalığım var ve toz bana alerji yapıyor. Aldığım makineden çok memnun kaldım ve yıllardır problem çıkmadan kullandım. Geçenlerde birden bire makine durdu ve bir daha çalıştırtmadım. Böyle aniden bozulunca arızasının büyük olduğunu düşünüp korktum. Libelle Servis Sarıyer telefonunu aradım ve çocuklar çok hızlı bir şekilde geldiler. Makinenin bir parçasını değiştirdiler, üzerine yıpranış olan hortumu da değiştirdim. Makinem şimdi yeni alınmış gibi çalışmaya başladı. Eskisinden de iyi alıyor tozları. Servis elemanlarının hızlı bir şekilde sorunu çözmelerine çok sevindim, kendilerine teşekkür ediyorum.

Servis Çağır