İstanbul

Libelle Servis Esenyurt

Üstün teknolojiye sahip temizlik robotu üretme üzerine marka anlayışını şekillendirmekte olan Libelle, dünyanın pek çok farklı ülkesinde aktif olarak satışa sunuluyor. Temizlik ihtiyacının kolaylıkla ve başarılı şekilde karşılanmasına odaklı hizmet anlayışını sürdürmekte olan marka, birbirinden farklı modellere sahiptir. Temizlik robotlarında bozulma sorunu yaşanması durumunda teknik desteğin alınarak sorunun çözümüne yönelik olarak hizmetin elde edilmesi en iyi sonuçların alınmasına etki ediyor. Libelle Servis Esenyurt çalışmalarımız aktif olarak devam eden ve başarıyla çözümlerin bulunabileceği sonuçları içeren yapıdadır.

En Uygun Libelle Servis Esenyurt Hizmeti
Libelle Servis Esenyurt hizmetimiz, teknik açıdan gerekli donanıma sahip olarak sunduğumuz bir hizmet olduğundan dolayı bulunduğunuz noktaya erişim sağlayarak en hızlı işlemleri gerçekleştirebilmekteyiz. Yüksek performansa sahip olan ürünleri kullanabilmenize yönelik olarak Esenyurt’ta başarılı çözümleri sunuyoruz.


Libelle Servis Esenyurt 
Konumu:898. Sk. 13-1 Fatih Mahallesi 34513 Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi/Esenyurt/İstanbul
Çağrı Hattı:0850 259 78 56
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00
 • Suna

  Esenyurt’ta Libelle temizlik robotunun servis ağı sanırım çok yeni. Ne zaman arasam çok uzun süre telefonda bekletiliyorum ve çok ileri tarihlere randevu alabiliyorum. Çok müsaitsem cihazı kendimin servise götürmem konusunda tavsiyeler bile aldığım oldu. Telefonda görüştüğüm personel çok ilgili ve sıcakkanlı olsa da aslında profesyonellik açısından pek de doğru bir yaklaşımları bulunmuyor. Yani sadece Libelle temizlik robotu için teknik destek almak için onların peşinden koşturmak zorundaymışsın ki bir tablo ortaya çıkıyor. Bu yüzden Libelle Servis Esenyurt personelleri her ne kadar her arızada çözüm sağlıyor olsa da hizmetlerinden çok memnun kaldığımı söylemem. Fiyat açısından ise gerçekten makul olduklarıysa tartışmasız gerçek.

 • Esra

  Libelle marka temizlik robotumdan genel olarak memnundum. Ürünün gerçekten kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Ancak, temizlik robotumda zaman zaman arızalar yaşanıyor. Bu arızalarda, bana en yakın servis olan Libelle servis Esenyurt ile iletişime geçiyorum. Libelle servis Esenyurt; arızaları doğru tespit etmesine rağmen yaklaşık üç arızada da benden çok yüksek miktarlarda tamirat parası istedi.
  Libelle Esenyurt servisine faturalarımı ibraz etmeme rağmen hiçbir konuda anlayış göstermiyorlar. Üstelik, ürün garanti süresi içindeyken dahi yasal hakkım olmasına rağmen bu yüksek bedelleri ödemek zorunda kaldım. Her yıl neredeyse kira öder gibi tamirat bedeli ödemek zorunda kalıyorum. Libelle gibi bir markanın bu konuda daha anlayışlı olmasını bekliyorum.

 • Dicle

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. Bu dönemde çevremizin vermiş olduğu tavsiyelere uyarak Libelle temizlik robotunda karar kıldık. Satın aldığımız cihaz ilk dönemler içinde iyi bir performans sunarken sonraki dönemlerde bu performansını aratmaya başlamıştı. Özellikle kalıntıları iyi şekilde temizlemediğinden dolayı bu konu bizim için can sıkıcı hale gelmeye başladı. Bu durumdan bir an önce kurtulmak için işin uzman ismi olan Libelle Servis Esenyurt adresine ulaştık. Servis ekibi yapmış olduğu kısa incelemenin sonrasında durumu çözüme kavuşturarak bizi bu sıkıntılı süreçten kurtarmış oldu. Bu şekilde bu sorun daha fazla büyümeden servis ekibi sayesinde çözülmüş oldu.