İstanbul

Libelle Servis Esenler

Günümüzde teknolojinin sağladığı en önemli avantajların başında temizlik ürünlerinde geliştirilmiş olan seçenekler geliyor. Libelle markası, dünya standartlarında sunduğu temizlik robotu ürünüyle birlikte en iyi sonuçların alınabilmesinde doğrudan etkili oluyor. Temizlik robotlarında parçalarda veya ürünün direkt olarak kendisinde yaşanabilecek olan sorunların tamamında profesyonel müdahale gerçekleştirilmesi zorunlu durumdadır.

Libelle Servis Esenler hizmetimiz her açıdan yarattığı farkla beraber üstün seviyede hizmetlerin bulunabilmesi olanağını sağladığı gibi bir o kadar da etkili sonuçların alınmasında etkilidir. Libelle markalı temizlik robotu ürünlerinin yeniden satın alınmasını gerektirecek maliyetli çözümler yerine çok daha uygun fiyatlardan çözümlerin oluşturulabilmesi farkı sağlanır.

Esenler bölgesi yoğun nüfusa sahip olmasıyla beraber teknoloji ürünlerinin aktif kullanımı da mevcut durumdadır. Libelle tarafından üretimi gerçekleştirilen teknolojik temizlik aletleri genel itibariyle dayanıklılıklarıyla ön planda olsalar da, çeşitli sebepler dolayısıyla teknik sorunlar görülebilir.
Libelle Servis Esenler çalışmalarımız uzman ekibimizle gerçekleştirildiği gibi son derece üstün başarı oranına sahiptir. Kaliteli ve sonuç odaklı olarak en iyi seçeneklerin değerlendirilebilmesi avantajını sizlere fark yaratan seviyede sunuyoruz.


Libelle Servis Esenler 
Konumu:Galip Sk. 11-1 Havaalanı Mahallesi 34230 Esenler/İstanbul
Çağrı Hattı:0850 259 67 61
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00
 • Suzan

  Libelle elektrik süpürgesi alırken bayağı düşünmüştüm. Özellikle bir gün arıza filan yaparsa, servisinin Esenler’ de nasıl bulacağımdan endişelenmiştim. Makinenin çalışmasından çok memnun kaldım. Yıllardır hem sorunsuz ve hem de müthiş bir şekilde temizliyor. Geçenlerde birdenbire stop etti ve bir daha çalıştıramadım. Servis bulamayacağımdan korkarak, numara aramaya başladım. İnternetten Libelle Servis Esenler telefonunu buldum. Ben aradıktan birkaç saat sonra gelmelerine çok sevindim. Geldikten sonra arızanın da bir parça değiştirerek kısa sürede yapılmasını sağladılar. Bu kadar hızlı ve güler yüzlü hizmet vermelerine çok sevindim. Serviste en az makine kadar kaliteli çıktı. Arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum, hızlı şekilde sorunu çözdüler. iyi ki Libelle almışım.

 • Suna

  Libelle marka temizlik robotumu bir süredir sorunsuz olarak kullanıyordum. Ancak, temizlik robotumda ciddi bir arıza yaşandı. Bu yüzden, Libelle servis Esenler ile iletişime geçtim. Libelle servis Esenler, arızalar ve çözümleri noktasında beni bilgilendireceklerini ve benden onay isteyeceklerini söyledi. Ancak, bir daha bana hiçbir şekilde geri dönüş yapmadılar.
  Libelle servis Esenler’deki ustaya daha yeni ulaşabildim. Ancak, bu usta, ciddiyetsiz bir şekilde, ürüne daha bakamadığını söyledi. Üstelik olursa olur, olmazsa bir şey yapamam şeklinde bir cevap verdi. Tamir edemeyecek bir durumdaysa bana geri teslim edecekmiş. Benim anlamadığım nokta, ben temizlik robotumu oraya tamir için gönderiyorum, garanti süresi içindeki bir ürün tamir edilmeden bana nasıl geri teslim ediliyor?

 • Sema

  Elektrik süpürgemiz artık temizlik konusunda yeterli gelmeyince değiştirmeye karar verdik. Özellikle internette yapmış olduğumuz araştırmalara bağlı olarak bizim için en doğru seçeneğin Libelle temizlik robotu olduğuna karar verdik. Kullanıcılardan çok sayıda olumlu yorum alması bizim için cezbedici olmuştu. Aldığımız bu cihaz ilk zamanlarda memnun edici bir performans ortaya çıkarırken bir süre geçtikten sonra bu performansını aratmaya başlamıştı. Temizlik konusunda eskisi gibi iyi olmadığını fark edince fazla zaman kaybetmeden soluğu hemen işin usta ismi olan Libelle Servis Esenler adresinde aldık. Libelle servis ekibi yaptığı kısa incelemenin sonrasında bu durumu çözerek cihazı bize ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu.

Servis Çağır