İstanbul

Libelle Servis Çekmeköy

Temizlik için geliştirdiği teknolojilerle rakiplerinden sıyrılmayı başaran Libelle, temizlik robotu ürünüyle üstün performansı sunar özelliğe sahiptir. Kolaylıkla gerçekleştirilebilir durumdaki işlemlerin yanı sıra her istenilen zaman kullanışlı özelliğiyle fark yaratan ürün, kapsamlı temizliğin sağlanmasında etkili olur. Elektronik eşyaların tamamında olduğu gibi Libelle markalı temizlik robotlarında da çeşitli sorunların oluşabilmesi söz konusudur. Libelle Servis Çekmeköy hizmetimizi fark yaratan seviyede sunuyor olma ayrıcalığımızla birlikte, etkili seviyede sonuçların alınabilmesi ayrıcalığını sağlamaktayız.

Çekmeköy’de yaşayan herkes için kolaylıkla profesyonel teknik destek alınmasını sağlayan marka değerimizle birlikte, temizlik robotu çözümlerini sağlıyoruz. Libelle Çekmeköy hizmetimizde uzman ekibimizle yaptığımız standartların üzerindeki çalışmalardan tam memnuniyetin alınmasına yönelik işlem gerçekleştiriyoruz.

Libelle temizlik robotu ürünlerinde yaşanan sorunların tamamının kolaylıkla ortadan kaldırılabilmesine olanak sağlıyoruz. Cihazların kullanımında gözle görülür teknik sorunların yaşandığı ilk andan itibaren teknik servis hizmetimizden yararlanabilmeniz mümkündür. Hem hızlı hem de çözüm odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmaların farkını yaşamanıza yönelik olarak kaliteli sonuçları Libelle Servis Çekmeköy çalışmalarımızda bulabilirsiniz.


Libelle Servis Çekmeköy
Adres: Gökçek Sk. No:22 Aydınlar Mahallesi 34788 Çekmeköy/İstanbul
Çağrı Merkezi: 0216 517 07 47
Hizmet Saatleri: Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

 • Hale

  Libelle elektrik süpürgesini almadan önce birkaç arkadaşım çok övmüştü. Çekmeköy’ de oturuyorum ve buralarda servisinin olmayacağını düşünerek bir sorun çıkarırsa ne yaparım diye endişeyle almıştım. Birkaç yıldır sorunsuz kullanıyorum ve süpürgeden gerçekten çok memnun kaldım. Halılarım öylesine temiz ki tüm arkadaşlarım kıskanıyor. Birkaç gün önce birden bire eskisi gibi çekmemeye başladı. Halılarda toz kaldığını gözlerimle de görmeye başladım. Hemen korkarak internette servis telefonu aramaya başladım. Libelle Servis Çekmeköy telefonuna ulaşınca çok sevindim. Arkadaşlar aramamdan hemen sonra geldiler ve arızanın yarım saat içerisinde yapılmasını sağladılar. Hem bu kadar hızlı çözülmesine sevindim hem de arızanın korktuğum gibi çok daha büyük olmamasına sevindim. Arkadaşlara teşekkür ediyorum.

 • Buket

  Libelle marka temizlik robotumdan toz kokusu gelmeye başladı. Ayrıca, çekiminin azaldığını fark ettim. Ancak, temizlik robotum, her şeye rağmen çalışır pozisyondaydı. Çünkü, makinemi aldığım günden bu yana çok az kullandım. Temizlik robotumu, geçen hafta, bakım için Libelle servis Çekmeköy adresine gönderdim. Rutin bakım işlemleri için beklerken Libelle servis Çekmeköy beni arayarak makinenin motorunun yandığını söyledi. Bu yüzden, makinenin motorunun değişmesi gerektiğini ifade ettiler.
  Libelle Çekmeköy servisi çalışanları; makine motorunun değişmesi için benden 500 TL talep etti. Benim anlamadığım nokta, bu kadar az çalışan bir makinede motor değişmesini gerektirecek ne sebep olabilir? Bu konuda beni keşke biraz daha bilgilendirselerdi.

 • Gülizar

  Daha iyi bir elektrik süpürgesi arayışında olduğumuz dönemde libelle temizlik robotunu keşfettik. Özellikle kullanıcılardan cihazla ilgili çok sayıda olumlu yorum geldiğini görünce tercihimizi bu cihazdan yana kullandık. Satın aldığımız cihaz ilk dönemler içinde aradığımız performansı ortaya çıkarırken bir süre sonra temizlik konusunda ilk günlerini aratmaya başlamıştı. Bu durumdan bir an önce kurtulmak ve hijyen konusunda daha fazla sorunla karşılaşmamak adına soluğu Libelle Servis Çekmeköy adresinde almayı tercih ettik. Servis ekibi yaptığı araştırmanın sonucunda performans bakımından ortaya çıkan bu sorunu çözüme kavuşturdu. Bu şekilde kısa bir süre içinde bu sorundan tamamen kurtulmuş olduk. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Nursel

  Libelle elektrik süpürgemi çok seviyorum. Çok güçlü bir makine ve yıllardır tüm komşularım makinemi kıskanıyor. Geçen gün makine birden durdu ve bir daha çalışmadı. Çok üzüldüm hemen servis aramaya başladım. İnternetten oğlum Çekmeköy Libelle Servisi telefonunu buldu ve servisi çağırdık. Ben birkaç sürer en az derken, onlar hemen geldiler. Makineyi inceleyip, bir parça değiştirdiler ve makine birkaç saat için tekrar çalışmaya başladı. Şimdi sanki yeni almışım gibi çalışıyor. Çok hızlı gelip tamiratı yapan servis elemanlarına çok teşekkür ediyorum. Beni çok büyük bir sıkıntıdan çok hızlı bir şekilde kurtardılar. Ben sorunun en az birkaç haftada çözülebileceğini düşünmüştüm. Bir defa daha Libelle aldığıma sevindim.

Servis Çağır