İstanbul

Libelle Servis Beyoğlu

Libelle temizlik robotu; yeni teknolojiyle geliştirilen özel filtreleme sistemi ve yüksek emiş gücü sayesinde en ufak toz tanelerini bile çekmeyi mümkün kılmaktadır. Ancak, Libelle temizlik robotu, bazen performans sorunu yaşayabilir. Bu sorunu çözmek adına Libelle servis Beyoğlu desteği almak gerekebilir. Libelle temizlik robotu tozu çekmiyor gibi bir problemle karşı karşıya olanların mutlaka Beyoğlu Libelle servisi ile çalışması gereklidir.

Libelle temizlik robotunun en sık karşılaştığı sorunlardan birisi, robotun tozu çekmemesidir. Bu sorunla karşılaşanların, temizlik robotlarında hortum tıkanıklığı, boru tıkanıklığı, fırça tıkanıklığı yaşaması muhtemeldir. Ayrıca, temizlik robotunda seperatör temizliğinin yapılmamış olması mümkündür. Libelle temizlik robotunda bu tip bir sorunla karşılaşanlar, diledikleri takdirde kendileri müdahale edebilirler. Gereken bakım ve temizliğin yapılması sayesinde sorunun çözülme olasılığı söz konusudur. Ancak, garanti bir çözüm isteyenlerin mutlaka Libelle servis Beyoğlu ile iletişime geçmesi gerekir. Çünkü, Libelle teknik servisinde verilen hizmet hem kaliteli hem de garantilidir. Kısacası, hizmetten memnun kalmama durumu söz konusu olmaz.


Libelle Servis Beyoğlu 
Adres:Keramet Sk. No:52 Sururi Mehmet Efendi Mahallesi 34435 Beyoğlu/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 67 74
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00
 • Nurten

  Libelle elektrik süpürgesi almadan önce, uzun yıllar kullandığım ve çok sevdiğim bir makinem vardı. Yerini dolduracağını düşünmeme rağmen, arkadaşlarım çok övdüğü için aldığım bu makineyi çok sevdim. Çekiş gücüyle yıllardır tozun zerresi bile yoktu evde. Ancak yakın zamanda birden bire daha az çekmeye başladı. Makine az çekince yaptığı işin kalitesini daha da iyi anladım. Libelle Servis Beyoğlu telefonuna ulaştım ve servis çağırdım. Arkadaşlar birkaç saat içerisinde güler yüzle geldiler. Hem hızlı ve hem de güler yüzlü olmalarına çok sevindim. Bir parça değiştirerek makinemi yeniden çalıştırarak gittiler. Bu kadar hızlı ve kaliteli hizmeti, hem de evimde verdikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 • Açelya

  Bundan yaklaşık on gün önce Libelle servis Beyoğlu yetkilileri; temizlik robotumu alıp götürdüler. Arızanın ne olduğu hakkında hiçbir fikrim olmadığı için bir an önce bilgilendirilmek istiyordum. Çünkü, ona göre tamirat yaptırıp yaptırmayacağıma karar verecektim. Libelle servis Beyoğlu; bana arıza hakkında gereken bilgiyi verdi.
  Libelle Beyoğlu servis çalışanları; arızalanan parçalar hakkında beni bilgilendirmesine rağmen onayımı almadan telefonu kapattı. Sonuç olarak, bir daha aramadılar. Temizlik robotum; zar zor da olsa çalışıyordu. Hem temizlik robotumdan oldum hem de arızanın tam olarak nasıl sonuçlanacağını bilmeden bir sürü masraf ödemek zorunda kalacağım. Libelle’in bu konuda daha dikkatli davranmasını beklerdim. Çünkü, para gerçekten kolay kazanılmıyor!

 • Ece

  Elektrik süpürgesi satın almak için arayış içinde olduğumuz dönemde çevremizin tavsiyelerine uyum sağlayarak libelle temizlik robotunda karar kıldık. Özellikle bütçe dostu bir seçenek olması bizim için cezbedici olmuştu. Bu cihaz ilk dönemlerde temizlik konusunda tam olarak aradığımız sonucu ortaya çıkarırken birden eski performansını aratmaya başlamıştı. Hijyen açısından bu problem bizim için sıkıntı yaratmaya başlayınca daha fazla zaman kaybetmeden hemen Libelle Servis Beyoğlu adresine ulaştık. Servisin tecrübeli ekibi yapmış olduğu incelemenin sonrasında durumu çözüme kavuşturmuş oldu. Bize de cihazı ilk günkü performansında teslim ettiler. Her açıdan oldukça fazla memnun kaldığımız bir servis süreci servis sayesinde bu şekilde tamamlanmış oldu.

Servis Çağır