İstanbul

Libelle Servis Beylikdüzü

Libelle temizlik robotu; temizliği daha pratik hale getiren teknolojiye sahiptir. Bu yüzden, Libelle temizlik robotlarının evlerimizin vazgeçilmez öğelerinden birisi haline geldiğini söylemek mümkündür. Libelle temizlik robotları, güçlü emiş güçleri sayesinde halı ve koltuk gibi yumuşak yüzeylere ve onlara ek olarak taş, parke ve tezgah gibi sert yüzeylere kadar her yüzey için etkin bir temizlik sağlamaktadırlar. Libelle temizlik robotunun yüksek emiş gücü kapasitesini sağlayan en önemli unsur, güçlü motorudur. Ayrıca, düşük desibel seviyesi sayesinde gürültüsüz bir şekilde çalışabilirler. Libelle temizlik robotu; ilk kademede 78, ikinci kademede 80 olmak üzere ses kapasitesi barındırmaktadır. Ancak, Libelle temizlik robotunun çalışması sırasında zaman zaman sesli çalışma arızası ortaya çıkmaktadır. Sesli çalışma arızasından yakınanlar için Libelle servis Beylikdüzü ekibi; 7/24 tamir ve onarım hizmeti sunmaktadır.

Libelle temizlik robotunda sesli çalışma arızasının yaşanmasının birtakım sebepleri bulunmaktadır. Düzenli olarak yapılması gereken bakım ve temizlik işlemlerinin yapılmaması bu sebepler arasındadır. Ancak, Libelle Beylikdüzü, bu sorunu kısa zamanda çözer.


Libelle Servis Beylikdüzü 
Adres:Kavaklı Cd. Kavaklı Mahallesi 34520 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 84 41
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

 

Gülpınar

 

 • Selçuk

  Temizlik robotu denilince insanın aklına gerçekten bir robot geliyor. Yani en azından benim aklıma gelen şey o oluyor. Neyse geçen yıl eşim görmüş, o yüzden bir tane aldık. Zaten ihtiyaçta vardı aldık. 1 yıl boyunca eşim hiç sorun yaşamadan rahatlıkla kullandı ve çok da memnun kaldı. Gerçekten ses seviyesi düşük, çok fazla parçası var. Bu sayede her yerdeki kir ve toz için kullanabiliyorsun. Bende pek anlamasam da memnun kaldığımı söyleyebilirim. Hatta yıllık bakım yaptırdığımız Libelle Servis Beylikdüzü personellerinin hizmet anlayışından da çok memnun kaldım. Bana her konuda çok yardımcı oldular, bundan sonra herhangi bir arızada ya da bakım gerekliğinde kendilerini yine rahatsız edeceğim.

 • Eylem

  Libelle marka temizlik robotu aldığım için gerçekten çok mutluyum. Hem su arıtma hem de temizlik robotu aldığım bu markanın bu kadar kaliteli ürünler sattığını bilseydim daha önceden alışveriş yapardım. Temizlik robotu oldukça küçük bir ürün olmasına ve arızalanma riski barındırmasına rağmen aldığım günden bu yana sorunsuz olarak çalışıyor.
  Bu noktada, Libelle servis Beylikdüzü çalışanlarına özel bir teşekkür sunmak istiyorum. Temizlik robotunun nasıl kurulacağına dair gerekli bildirimleri bana yapmasalardı belki de ürünü en baştan yanlış kullanıp arızalanmasına sebep olacaktım. Bilhassa Libelle servis Beylikdüzü müşteri telefonlarına bakan hanımefendinin oldukça düzgün üsluba sahip olduğunun altını çizmeliyim. Başka yerleri aradığımızda yüzümüze kapatıyorlar!

 • Meltem

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Bu dönemde bize çok fazla önerildiğinden dolayı tercihimiz Libelle temizlik robotundan yana olmuştu. Satın aldığımız bu cihaz ilk zamanlar içinde övüldüğü kadar vardı. Temizlik konusunda harikalar yaratıyordu. Ancak belirli bir zaman geçtikten sonra bu kusursuz performansını aratmaya başladı. Eskiye nazaran performansında belirgin şekilde düşüşler vardı. Bu durumdan acil bir şekilde kurtulmak için soluğu işin uzman ismi olan Libelle Servis Beylikdüzü Gülpınar adresinde almayı tercih ettik. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun karşımıza çıktığını belirterek sorunu çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturdu.