İstanbul

Libelle Servis Beykoz

Libelle temizlik robotu; yaşam alanlarınızda yüksek hijyen standartlarını yakalamanız açısından sizlere büyük fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca, Libelle temizlik robotu sayesinde diğer elektrik süpürge sistemlerinde yaşanan sorunlara çözüm bulunur. Diğer elektrik süpürgeleriyle yapılan temizlik sırasında tozlar havaya uçmaktadır. Tozlar, tam olarak makineye çekilememektedir. Bir süre sonra tozlar tekrar ortama dağılmaktadır. Libelle temizlik robotu, bu sorunları tamamen ortadan kaldırmaktadır. Libelle servis Beykoz üzerinden teknik servis desteğine ulaşılabilecek Libelle temizlik robotları, yüksek emiş gücü ve sulu haznesi sayesinde tozların havaya karışmasına engel olurlar. Libelle Beykoz Servisi olarak, firmamız, günlük ev temizliğinde sizlere son derece yardımcı olan ve kolaylık sağlayan cihazda yaşayabileceğiniz tüm sorunlar için 7 gün 24 saat destek sağlamaktayız.

Libelle temizlik robotu kullanıcılarının yaşadıkları sorunlara hızlı bir şekilde yanıt verebilmek adına mobil ekiplerimizle beraber faaliyet gösteriyoruz. Kalifiyeli uzman teknik kadromuz, tüm temizlik robotu arızalarında kısa zamanda etkili çözümler sunmaktadır. Ayrıca, verdiğimiz hizmetlerin garanti süresi de mevcuttur. Bizler sayesinde yaşadığınız kayıpların kısa zamanlı olmasını sağlayabilirsiniz.


Libelle Servis Beykoz
Adres: Mehmet Akif Ersoy Cd. 24-32 Çiğdem Mahallesi 34800 Beykoz/İstanbul
Çağrı Merkezi: 0216 488 12 62
Hizmet Saatleri: Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

Kavacık

  • Hilal

    Yaklaşık iki ay önce Libelle marka temizlik robotu satın aldım. Ancak, temizlik robotum, iki ay sorunsuz kullanımın ardından bozuldu. Ben de Libelle servis Beykoz ile iletişime geçtim. Ürünümün garanti süresi içerisinde olduğunu onlara belirttim. Ancak, yaklaşık bir aydır, temizlik robotumun Libelle servis Beykoz tarafından yapılmasını bekliyoruz!
    Libelle Beykoz servisi çalışanları, sorunun su arıtmadan kaynaklandığını söyledi. Ancak, dedikleri gibi parça değişimi de yapıldı. Sorun hala tam olarak çözülmüş değil! Ürün, üç gün sonra tekrar arıza yaptı. Dediğim gibi, yaklaşık bir aydır, temizlik robotumun Libelle tarafından yapılmasını bekliyorum. Böyle giderse de daha çok beklemeye devam edeceğim galiba! Libelle gibi bir markanın müşteri memnuniyetini daha çok önemsemesini beklerdim!

  • Ayten

    Çevremiz tarafından bir hayli övgü dolu yorum aldığından dolayı tercihimizi Libelle temizlik robotundan yana kullandık. Cihazı kullandığımız ilk zamanlarda gerçekten temizlik konusunda iyi bir iş çıkarıyordu. Ancak belirli bir süre sonra bu zamanları arattığını ve eskiye nazaran temizlik konusunda etkili olmadığını fark ettik. Bu can sıkan sorundan bir an önce kurtulmak ve cihazı eski veriminde kullanmaya devam edebilmek için Libelle Servis Beykoz Kavacık adresini tercih ettik. Servis ufak bir incelemenin sonrasında durumu çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etti. Servis ekibinin hızı ve ilgisi gerçekten takdire şayan durumdaydı. Her açıdan memnun kaldığımız bir süreç oldu.