İstanbul

Libelle Servis Beşiktaş

Libelle servis Beşiktaş sayesinde garantisi bitmiş veya garanti kapsamı dışında olan Libelle ürünlerini yetkili servis ile iletişime geçerek bakımlarını yaptırma şansına kavuşabilirsiniz. Libelle Beşiktaş, sorun yaşanan parçaların orjinal versiyonlarını müşterilerine temin ederek onların bu sıkıntıdan kurtarır. Onarım veya bakım yaptırmak isteyenler, bu tür uygulamaları, Libelle Beşiktaş servisi sayesinde rahatlıkla yaptırabilirler. Libelle Beşiktaş servisi, en kaliteli teknik servis desteğini sunmaktadır.

Libelle temizlik robotunuzu, evlerinizin koltuk, koltuk kenarı, tavan ve dolap gibi ulaşılması zor yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Libelle temizlik robotu sayesinde evinizin bu kısımlarının temizliğini yapabilirsiniz. Ek olarak, Libelle temizlik robotumuz, sizlere, halılarınız başta olmak üzere koltuklarınızı ve yataklarınızı en ince detayına kadar temizleme fırsatı sunar. Libelle temizlik robotumuz sayesinde hem daha az yorulur hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Hızlı ve kaliteli olması, görünüşünün şık olması, kolay kullanım özelliği ve pratik kullanımı; Libelle temizlik robotumuzun müşterilerimiz tarafından vazgeçilmez olarak görülmesini sağlayan özellikleri arasındadır.


Libelle Servis Beşiktaş 
Adres:Peker Sk. 2-4 Nisbetiye Mahallesi 34340 Beşiktaş/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 67 83
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00

 

Etiler – Bebek – Ortaköy

 

 • Eylül

  Severek kullandığım Libelle marka temizlik robotumun hortumunun ucundaki giriş plastiği kırıldı. Ben de vakit kaybetmeden bana en yakın Libelle servisi olan Libelle servis Beşiktaş ile iletişime geçtim. Libelle servis Beşiktaş; bakım ve parça değişimi için benden 300 TL aldı. Buna ek olarak, motoru değiştirmeleri gerektiğini söylediler. Ancak, gerek olmadığını söyleyerek kabul etmedim.
  Libelle Beşiktaş servisi çalışanları; motorun değişmesi konusunda ısrarcı davrandılar. Ancak, ekonomik durumum, tüm bu bakım ve onarım işlemleri için yeterli değil! Bu yüzden, motoru değiştiremiyorum. Ancak, Libelle Beşiktaş servisi çalışanlarının anlayışlı ve sorunun kökünden çözülmesini isteyen tutumlarına hayran kaldım. Gerçekten işlerini çok büyük bir azim ve dikkatle yapıyorlar!

 • Gülten

  Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak istediğimizde önerilere bağlı olarak Libelle temizlik robotunda karar kıldık. Özellikle kaliteli ve bütçe dostu bir seçenek olarak gösterilmesi bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız bu cihaz ilk olarak kullandığımız zamanlarda anlatıldığı kadar vardı. Temizlik konusunda kusursuz bir performansa sahipti. Ancak bir süre sonra nedenini anlayamadığımız bir şekilde eskisi gibi iyi temizlememeye başladı. Bu sorun bizim için giderek can sıkıcı hale gelmeye başlayınca daha fazla zaman kaybetmeden soluğu Libelle Servis Beşiktaş Etiler adresinde aldık. Servisin ilgili ve tecrübeli ekibi sayesinde bu sorundan çok kısa bir süre içinde zahmetsizce kurtulmuş olduk.

 • Suzan

  Çok beğenerek kullandığım Libelle elektrik süpürgem, geçenlerde birden daha az çekmeye başladı. Arkasında toz bıraktığı gözle görülmeye başladı k, böyle bir şey mümkün değil. Bu makinenin çekiş gücü yok yüksek çünkü.

  Beşiktaş Libelle Servisi telefonunu aradım ve servisi çağırdım. Aynı gün geldiler ve yerinde arızayı tespit edip, bir parça değişimi yaptılar. Makine ilk günkü gibi çalışmaya başladı, Evde yine tozdan eser yok. Ben bu sorunun en az birkaç gün içinde çözüleceğini düşünerek, daha fazla uzamaması için dua ederken, onlar birkaç saatte sorunu çözdüler. Arkadaşların ilgisine ve hızlı hizmetine çok teşekkür ediyorum. Bir defa daha Libelle elektrik süpürgesi aldığım için çok sevindim.