İstanbul

Libelle Servis Bayrampaşa

Libelle; uzun yıllardır bu sektörde yer alan bir firmadır. Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir. Teknolojinin yaygın olmadığı dönemlerde, temizlik işlemleri insanlar tarafından yapılırdı. Bu yüzden, insanlar hem emek hem de zaman kaybı yaşardı. Ancak, teknolojinin ilerlemesiyle beraber temizlik ürünleri de otomatik hale geldi. Libelle temizlik robotu, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde satılan bir üründür. Tüketiciler tarafından büyük ilgi görmektedir. Tüketici kalite ödülü kazanmıştır. Libelle, tüketicilere uygun ve kullanım alanlarının geniş olması nedeniyle birçok alanda kullanılabilen ürünler tasarlamaktadır.

Libelle Ürünleri Neden Tercih Edilmelidir?
Libelle temizlik robotu, insanların ihtiyaç duyduğu bir alana hizmet ettiğinden dolayı Türkiye’de önemli bir pazara sahiptir. Libelle temizlik robotunun kullanıcı yorumları altında sayısız tebrik mesajları bulunmaktadır. Kişilerin memnun kalması ve tavsiye etmesi sonucunda Libelle temizlik robotunun tüketici kitlesi gitgide büyümektedir. Libelle servis Bayrampaşa hizmeti, Libelle’in bir diğer tercih edilme sebebidir. Tamir gerektiren Libelle temizlik robotu ürünlerinde Libelle Bayrampaşa ekibi, kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktadır.


Libelle Servis Bayrampaşa 
Adres:Enver Paşa Cd. 121-95 Kartaltepe Mahallesi 34040 Bayrampaşa/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 78 23
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00
 • Birgül

  En az 5,6 yıldır kullandığım Libelle elektrikli süpürgem geçenlerde aniden çalışmaz oldu. Birden bire ve hiçbir belirti vermeden olmasına çok şaşırdım. Libelle Servis Bayrampaşa telefonunu aradım ve o kadar hızlı bir şekilde geldiler ki hem sevindim hem de şaşırdım. Servis elemanları çok güler yüzlü bir şekilde arızanın giderilmesini sağladılar. Bir parçanın arızalanması nedeniyle oluşmuş. Parçayı getirerek evimde değişimi yaptılar ve birkaç saat içerisinde tekrar makinemi kullanmaya başladım. Arkadaşımın başka bir markadan aldığı çok pahalı bir süpürgede de arıza çıkmış, 10 gündür yapılmasını bekliyorlar. Libelle servis memuru arkadaşlara ve kaliteli hizmetlerine çok teşekkür ediyorum. Benim sorunumu birkaç saat içinde çözdüler.

 • Nur

  Libelle marka temizlik robotum alındığı tarihten bu yana sorunsuz olarak çalışıyordu. Ancak, temizlik robotum, bir anda çalışmayı bıraktı. Bu yüzden, Libelle servis Bayrampaşa ile temasa geçtim. Libelle servis Bayrampaşa; temizlik robotumu teslim aldı. Yaptıkları değerlendirmeler sonucunda arızasının olduğunu ve kartın değişmesi gerektiğini söylediler. Ancak, yaklaşık bir ay geçmesine rağmen temizlik robotumda herhangi bir gelişme olmadı.
  Libelle Bayrampaşa servisi çalışanları; henüz kartı temin edemediklerini söylüyorlar. Ne zaman temin edeceklerine dair herhangi bir tarih veremiyorlar. Yaptıkları tek şey, sürekli olarak arıza kaydı oluşturmak! Ayrıca, kayıt alırken mesai saatleri içerisinde bana geri dönüş yapılacağını söylüyorlar ama nafile! Sonuç olarak, uzun süredir temizlik robotum olmadan ev işi yapıyorum!

 • Itır

  Elektrik süpürgemiz artık temizlik konusunda yeterli gelmediğinden dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Özellikle son derece iddialı bir seçenek olarak gösterildiğinden dolayı tercihimiz Libelle temizlik robotundan yana olmuştu. İlk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışan bu cihaz nedenini anlayamadığımız bir şekilde gürültülü bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Sorunun nedenini bulmak ve bu sorundan acil bir şekilde kurtulmak için soluğu Libelle Servis Bayrampaşa adresinde almayı tercih ettik. Servis ekibi yapmış olduğu kısa incelemenin sonrasında durumu çözüme kavuşturarak cihazı bize tıpkı ilk günkü veriminde teslim etmiş oldu. Servis ekibi bu sorunu tahminimizden çok daha kısa bir süre içinde çözüme kavuşturdu.