İstanbul

Libelle Servis Başakşehir

Libelle ürünlerinin sayısız avantajları bulunmaktadır. Libelle ürünleri, her şeyden önce sağlıklı, kaliteli, pratik ve teknolojik ürünlerdir. Libelle temizlik robotu, ıslanan tozları uçurmama özelliğiyle ne kadar teknolojik bir ürün olduğunu ortaya koymaktadır. Libelle servis Başakşehir; arızalanmış tüm Libelle ürünlerini evlerinizden alır. Deneyimli ekibiyle tamir işlemlerini gerçekleştirir. Son kısımda ise Başakşehir Libelle servisi, tamiri tamamlanan ürünü müşterinin kapısına kadar getirmektedir. Libelle Başakşehir; tamirini yaptığı ürünlere garanti vermektedir. Ayrıca, Libelle teknik servislerinde tüm Libelle yedek parçalarını bulmak mümkündür.

Libelle firması olarak ürünlerimizin insan sağlığına zarar veren hiçbir özelliği bulunmamaktadır. Hatta, Libelle temizlik robotu başta olmak üzere ürünlerimiz, oldukça faydalı ürünlerdir. Libelle temizlik robotumuz sayesinde evlerinizdeki ve diğer yaşam alanlarınızdaki toz ve kir yok olur. Libelle temizlik robotumuzun görüntüsü cazip olup kullanımı oldukça pratiktir. Libelle temizlik robotumuz sayesinde yalnızca zemininizi değil, koltuklarınızı, halılarınızı ve koltuk kenarlarınızı da temizleyebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz. Libelle temizlik robotumuz, eski temizlik ürünleri gibi ortama toz bırakmaz.


Libelle Servis Başakşehir 
Adres:17. Cadde Ziya Gökalp Mahallesi 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul
Çağrı Merkezi:0850 259 68 03
Hizmet Saatleri:Hafta içi: 08:00 – 18:00
Hafta sonu: 10:00 – 17:00
 • Burcu

  Temizlik robotunun tüm parçaları gerçekten çok işlevsel olduğundan daha ilk piyasaya çıktığı gün almıştım. O tarihten beri hiç arızama yapmadan her yerde rahatlıkla kullandım. Ürün gerçekten her şeyiyle çok kaliteli. Çekim gücü de belirttikleri gibi gerçekten oldukça etkileyici bir performans veriyor. Tüm bu güzel ve iyi özelliklerinin dışında Libelle Servis Başakşehir merkezinin hizmetleri de adeta dünya standartlarında bir kaliteye sahip. Türkiye’ de çok az yerde görebileceğiniz bir müşteri memnuniyetiyle hizmet veriyorlar. Her parça için çok hassas şekilde bakım, kontrol ve onarım yapıyorlar. Ben her başvurduğumda çok memnun kalıyorum. Libelle temizlik robotu servisi arayanlar hiç endişe duymadan gönül rahatlığıyla başvurabilir.

 • Betül

  Libelle marka temizlik robotum; aldığım günden bu yana sorunsuz olarak çalışıyordu. Ancak, Libelle servis Başakşehir; periyodik bakım için robotun kendilerine getirilmesini talep etti. Biz de robotun bakımı için temizlik robotunu Libelle servis Başakşehir adresine götürdük. Ne olduysa, robot bakımdan döndükten sonra oldu!
  Bakımdan dönen temizlik robotumuz, düzgün bir şekilde çalışmıyor. Daha doğrusu, elektrik almıyor ve çalışmıyor! Açıkçası, Libelle gibi bir markaya çok güvendiğimiz için kötü niyetli düşünmek istemiyoruz. Ancak, parça değişimi veya bakım parası için robotumuzda bir sorun çıkartılması söz konusu olmuş olabilir. Libelle servisi tekrar aramamıza rağmen bize doğru düzgün bir cevap vermediler. Bu konuda çok mağdur olduk!

 • Damla

  Elektrik süpürgesi satın almak için yapmış olduğumuz kısa araştırmanın sonucunda bizim için en doğru kararın Libelle temizlik robotu olduğuna karar verdik. Özellikle bütçe dostu ve kaliteli bir seçenek olması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız bu cihaz ilk dönemler içinde memnun edici bir performans sunarken bir süre geçtikten sonra bu performansını bariz şekilde aratmaya başlamıştı. Hijyen açısından bu durum bizim için sıkıntı yaratmaya başlayınca fazla zaman kaybetmeden soluğu Libelle Servis Başakşehir adresinde almayı tercih ettik. Servis ekibi yapmış olduğu incelemenin sonucunda sorunu çözüme kavuşturarak bizi bu sıkıntıdan kurtarmış oldu. Bu şekilde bu sorundan kısa süre içinde kurtulmuş olduk.