İstanbul

Libelle Servis Şişli

Süpürge teknolojisini farklı bir seviyeye getiren Libelle temizlik robotu özel filtreleme sistemiyle, süpürgelerde mevcut olan hava kanallarından çekilen toz ve gözle görülmeyen faktörlerin dışarıya tekrar atılması sorununu tamamen çözüme kavuşturuyor. Libelle Servis Şişli firmamız, bunu sağlayabilmek için yeni nesil bir teknolojiye sahip olan Libelle temizlik robotlarında bir arıza meydana geldiğinde uygun teknolojik standartlarda uzman kişilerce müdahale edilmesi gerekliliğinin bilincinde faaliyet göstermektedir.

Libelle temizlik robotlarında kullanılan teknolojik altyapıya uyumlu servis altyapımız ve bu teknolojilere ilişkin bilgi ve tecrübeye sahip olan teknikerlerimiz ile faaliyet gösteriyoruz. Uzun yıllardır Şişli gibi yüksek servis ihtiyacı potansiyeli bulunan bir bölgede tüm müşterilerimize hem kaliteli hem de hızlı servis çözümleri sağlamaktayız. Geniş sınırları ile İstanbul’ un büyük ilçelerinden olan İstanbul’da hem eviniz hem ofisiniz için acil servis ihtiyaçlarınız için 7/24 yanıtlar sağlamaktayız. Özellikle ilçe genelinde mevcut olan mobil servis araçlarımız ile her ihtiyaç duyduğunuzda kaliteli ve ekonomik servis hizmetlerine ulaşabilmenize yardımcı oluyoruz. Şişli Libelle Servis firmamızda tüm çalışmalarımız için 1 yıllık da garanti hizmetimiz bulunuyor.


Libelle Servis Şişli 
Açık Adres Bilgisi:Koca Mansur Sk. No:7 Merkez Mahallesi 34381 Şişli/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 63 97
Mesai Saati:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

 

Mecidiyeköy – Okmeydanı – Teşvikiye

 

  • Burcu

    Eşimin bana hediyesi olan Libelle temizlik robotunun bir gün çalışmayacağını nereden bilebilirdim! Libelle servis Şişli sayesinde cihazın motor probleminden dolayı çalışmadığını öğrendim. Motor kömürlerinde yaşanan arızadan dolayı temizlik robotum çalışmıyormuş. Motor kömürlerinin yanmasının ardından yaşanan parça değişimi sayesinde artık temizlik robotum eskisi gibi çalışıyor. Aldığınız parayı sonuna kadar hak ediyorsunuz!