İstanbul

Libelle Servis Tuzla

Libelle temizlik robotlarınız için bakım, arıza tespit ve arıza onarım gibi tüm servis hizmeti ihtiyaçlarınızda Libelle Servis Tuzla firmamız sizlere en iyi hizmeti en uygun şekilde sunmaktadır. Temizlik robotunuzun kullanımı sırasında yaşadığınız teknik hatalardan, performans sorunlarına kadar tüm problemlere ilişkin olarak servisimizin 7 gün 24 saat destek veren çağrı merkezini arayarak, servis talebi oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız servis talepleriniz için servisimiz, Tuzla ilçesindeki mobil ekipleriyle süratle sizlere yanıt vermektedir.

Orijinal yedek parça ve teknik aksam yönünden tam donanımlı, güncel teknolojiye uyumlu olarak hazırladığımız mobil servis araçlarımız ile ürününüz için arıza tespitini ve onarımını yerinde gerçekleştirebiliyoruz. Güler yüzlü ve deneyimli teknikerlerimiz tarafından gerçekleştirilen tüm çalışmalar için siz değerli müşterilerimize şeffaf hizmet politikası kapsamında kolay anlaşılır ve detaylı bilgilendirmeler gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize onarım sonrasında ilk günkü performansta kullanım garantisi sağlıyoruz. Bunun içinde yapacağımız tüm müdahalelerimizi firmamız bünyesinde 1 yıllık garanti altına alıyoruz. Ürününüzde herhangi bir sorun yaşamanız veya bakım ihtiyacınızın oluşması durumunda Tuzla Libelle Servis firmamızın iletişim numaralarından bize başvuru gerçekleştirebilirsiniz.


Libelle Servis Tuzla
Açık Adres Bilgisi: Balıkçı Sk. 37-29 Fatih Mahallesi 34903 Pendik/İstanbul
Telefon Numarası: 0216 622 65 06
Mesai Saati: Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45

 • Deniz

  Libelle temizlik robotunu büyük umutlarla satın almıştım. Ancak, yaklaşık iki ay sonra, günün birinde robotum çalışmamaya başladı. Daha doğrusu, cihaz kendisini kapattı. Aynı zamanda alarm verdi ve sonuç olarak çalışmıyordu! Bunun üzerine Libelle servis Tuzla ile temas kurdum. Bu durumun kart hatasından kaynaklı olduğunu söylediler. Parça değişim işlemlerinin ardından sorun çözüldü!

 • Cemre

  Tuzla ilçesinde bulunan el işleri atölyemizde Libelle marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. Geçtiğimiz hafta üçgen yer aparatı ile süpürge arasındaki bağlantı, halıyı süpürme esnasında kırıldı. İşimizden dolayu sorunumuzun acilen çözülmesi gerekiyordu ve kısa sürede Libelle Servis Tuzla şubesine ulaştık. Oldukça fazla hızlı ve programlı bir şekilde çalışan ekip, çok kısa sürede elektrikli süpürgemizin onarımını yapıp, sıkıntımızı gidererek bizi rahatlattılar.

 • Özlem

  Libelle markasını tercih etmemin en büyük sebebi emiş gücü, ekonomik fiyatlı olması ve kaliteli parça kullanmalarıydı. Fakat kullanmış olduğum Libelle elektrikli süpürgemin geçen hafta fiş sarma makarası arızalandı ve hiçbir şekilde kabloyu sarmalamıyordu. Ben de Tuzla ilçesinde bulunan Libelle Servis Tuzla şubesine ulaştım. Çok kısa süre içersinde sorunumu çözen teknik servis ekibi anında süpürgemi teslim ettmiş olsa da Libelle markası kullanmış olduğu parçaların kalitesi konusunda kafamda soru işaretleri oluşturdu.

 • Leyla

  Yıllardır büyük bir memnıniyetle kullanmakta olduğum ve performansı da beni oldukça tatmin eden Libelle marka elektrli süpürgemin torba konuluna yerin kapağı kırıldı. Tamiri mümkün olmayacağı için servisleri arayarak parça değişim ücretini sormaya başladım. Makinemi bana en uygun fiyatı veren Libelle Servis Tuzla firmasına götürdüm. Birkaç gün sonra da makinemi sorunu çözülmüş bir şekilde teslim aldım.

 • Esra

  Yıllar önce evime elektrikli süpürge satın alırken yüksek performanslı olmasının yanı sıra ekeonomik olmasını da istediğim için Libelle markasını tercih etmiştim.. Gerçekten de şu ana kadar gözlemlediğim kadarıyla tam bir fiyat performans canavarı. Ancak geçtiğimiz günlerde çalışırken elime hava geliyordu. Çağırdığım Libelle Servis Tuzla borusunda delik olduğunu tespit etti. Kısa süre içersinde değişimini yaparak süpürgemi eski haline getirerek sorunumu çözdü.