Kocaeli

Libelle Servis Gebze

İlk çağlardan bu yana Dünyadaki en önemli ihtiyaçlardan bir tanesi de temizlik ihtiyacıdır. Değişen koşullar ve teknolojinin de ilerlemesiyle eskiler yerini yeni aletlere bırakmıştır. Modern dünyada da artık ev temizliği denilince akla gelen ilk eşya şüphesiz süpürgelerdir.

Piyasada da kullanım yerine, markasına, fiyatına, filtre özelliklerine göre binlerce süpürge bulunmaktadır. Hal böyle olunca da binlerce seçenek arasından eleyerek aldığımız süpürgeler arızalandığında bize en yakın servisi aramamız kaçınılmaz olur. Fakat önemli olan doğru servisi bulabilmektir.

Libelle Servis Gebze olarak biz, ihtiyaç duyduğunuz an bir telefon kadar yakınınızda olacağız. Hızlı ve güvenilir servisimizle yaşadığınız sorunun çözümü için çalışıyoruz ve her zaman sizin için çalışmaya devam edeceğiz. Süpürgeniz arıza yaptığında yenisini almak yerine bizimle iletişime geçerek her zaman sizin için özveriyle çalışan ekibimizden profesyonel destek alabilir ve sorunun en kısa zamanda ve en güvenilir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Sizlerin istekleri ve memnuniyetini her şeyden önce tuttuğumuzu bilmenizi isteriz. Güvenilir, profesyonel, güler yüzlü servisimizle her daim hizmetinizdeyiz


Gebze Libelle Servisi 
Açık Adresi:957/1. Sk. No:7
Güzeller
41400 Gebze/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 259 74 72
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
  • Tansu

    Libelle marka temizlik robotumu kullanarak temizlik yaparken ciddi bir sorunla karşılaştım. Temizlik robotum bir anda alarm verdi. Bunun üzerine, robotu kapatıp bir süre dinlendirdim. Ancak, birkaç saat sonra tekrar açtığımda robotun çalışmadığını fark ettim. Bunun üzerine, Libelle servis Gebze ile temas kurdum. Sorunu kısa zamanda anlayıp çözmeleri gerçekten çok iyi!

Servis Çağır