Kocaeli

Libelle Servis Darıca

Evimizin en önemli teknoloji aletlerinden birisi olan elektrik süpürgeleri bazen sıkıntı çıkarabilir. Mesela çekime gücünün azalması, motor sıkıntıları, torbanın değişim zamanının geçmesi ve bunun gibi birçok problem. Evlerimiz çok kısa sürede kirleniyor ve bu konuda ilk yardımcımız elektrikli süpürge oluyor. Bu yüzden bu makinelerin bozulması bizi çok zora sokuyor.

Bu arızalarda size her daim yardımcı olacak Darıca şubemiz hizmetinizdedir. Tamirat sırasında da bazen parça değiştirmek gerekli olabilir. O zaman için de taktığımız her parça üretimimizde kullandığımız yüksek kalite ve orijinal parçalardır bu parçaların her birisine 1 yıl geçerli garanti veririz. Pazar günleri hariç haftanın her günü size en iyi hizmeti vermek için bir telefon uzağınızdayız. Vakit kaybetmeden elektrik süpürgenizde olan herhangi bir arızada hemen bize ulaşabilirsiniz.

Deneyimli, başarılı, profesyonel teknik elemanlarımızla daima hizmetinizdeyiz. Uzun yıllardır herkesin tercih ettiği Libelle Servis Darıca şubemizde en iyi sonuçları size vermek için buradayız. Bizi tercih ettiğiniz için şubemiz adına teşekkür ederiz.


Darıca Libelle Servisi 
Adresi:Mehmet Akif Cd. 2-4
Eskihisar
41700 Darıca/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 259 84 31
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
  • Beste

    Ciddi bir para ödeyerek satın aldığım Libelle marka temizlik robotumun çalışmaması üzerine Libelle servis Darıca numarasını aradım. Temizlik robotumun ışığı yanmasına rağmen hiçbir şekilde çalışmaması söz konusuydu. Servis yetkilileri; robotun durumunu inceleyerek parça değişimi yapılması gerektiğini söyledi. Sonuç olarak, uygun bir fiyata parça değişimi yapıldı. Şu an temizlik robotum sorunsuz olarak çalışıyor!