Kocaeli

Libelle Servis Çayırova

Elektrik süpürgesi her evin olmazsa olmazıdır. Üretiminden bu yana dünya üzerindeki her evin en önemli eşyalarından birisi elektrikli süpürgedir. Temizlik dendiğinde ilk önce süpürge çıkar ortaya. Süpürge almadan önce bir sürü modele bakılır, özellikler karşılaştırılır, iş içinden çıkılamaz bir hale gelir. Bu karmaşayla uğraşıp günlerinizi, haftalarınızı hatta ve hatta aylarınızı harcamaya gerek yok.

Libelle marka elektrik süpürgesi satışı olan her mağazaya gidip gönül rahatlığıyla ürününüzü alabilirsiniz. Üretim sırasında uzman mühendislerimiz ve kaliteli parçalarımızla birlikte alanının en kaliteli ürününü üretiyoruz. Bu konudaki kalite ve başarımızı ise siz değerli müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri, güzel yorumları sayesinde iddialı olduğumuz kalitede kendimizi kanıtlıyoruz. Arıza veren ürünlerinizin tamiratı sırasındaki işçiliğimize ve taktığımız her bir parçaya bir yıl garanti veriyoruz.

Libelle Servis Çayırova şubemizde Çayırova ve çevresinde oturan müşterilerimiz için kaliteli teknik servis hizmeti sağlıyoruz. İşinde başarılı, deneyimli, teknolojiyle beraber kendini geliştiren teknik ekibimizle birlikte Pazar günleri hariç haftanın 6 günü sizlerin hizmetinizdeyiz.


Çayırova Libelle Servisi 
Konum:5109. Sk. 29-23
Yeni
41420 Çayırova/Kocaeli
Telefon Numarası:0850 259 84 21
Mesai Saatleri:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
  • Sultan

    Libelle temizlik robotumu bir AVM’den satın almıştım. Ev işlerinde işime çok fazla yarayan bir üründü. Ancak, günün birinde robotun çalışmadığını fark ettim. Bunun üzerine Libelle servis Çayırova ile temas kurdum. Elektrik hattında hiçbir sorun olmamasına rağmen çalışmayan robotumun sorununun motor kaynaklı olduğu tespit edildi. Sonuç olarak, böyle önemli bir sorunu kısa zamanda tespit etmeleri büyük başarı!

Call Now ButtonServis Çağır