İstanbul

Libelle Servis Büyükçekmece

Büyükçekmece Libelle Servisi
Konum: Piri Reis Sk. 6-10
Fatih
34500 Büyükçekmece/İstanbul
Telefon Numarası: 0850 888 44 55
Mesai Saatleri: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Yorum

 • Reply
  Sinem

  Çok severek kullandığım Libelle marka temizlik robotumun çalışmaması beni çok üzmüştü. Bu noktada, vakit kaybetmeden Libelle servis Büyükçekmece ile temas kurdum. Evime gelerek cihazı kontrol eden servis yetkilileri; cihaza elektrik gelmesine rağmen çalışmadığını fark etti. Makinenin parçasının değişmesinin ardından sorun çözüldü. Teşekkürler Libelle! Sayenizde evimi eskisi gibi güzelce temizleyebiliyorum!

 • Reply
  Nurcan

  Libelle marka süpürgemi evleneli 5 sene oldu ve o zamandan beri kullanıyorum. Bu zamana kadar bize hiçbir sorun çıkarmayan süpürgemizin fiş kısmının otomatik toplanarak içeri girdiği kısım birden çalışmamaya başladı. Bunun ileride bize daha büyük sorun yaratacağını düşünsem de salgın sebebi ile erteledim ve geçen gün fişin kopmak üzere olduğunu fark edince Libelle Servis Büyükçekmece irtibat nosu ile konuşarak durumdan bahsettik ve süpürgeyi kendilerine gün içinde teslim ettik. 2 saat sonra arayarak tamir ettiklerini söylediler ve aynı gün içinde hızlıca mağduriyetimi giderdiler.

 • Reply
  Binnur

  Libelle markasına ait Aqua Lotus model elektrikli süpürgemi isminin su filtrasyonlu temizlik ve sağlık robotu olarak da geçmesinden ötürü de severek kullanıyordum. Geçenlerde filtresi tıkanan makinem hali ile iyi çekmemeye başladı. Az bulunan bir markanın servisi de az olduğu için internetten iletişim bilgilerini bulduğum, Libelle Servis Büyükçekmece ekibi ile iletişime geçerek sorunu aktarmam üzerine gelen ekip filtre temizliğini yerinde yaparak problemimi giderdiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır