İstanbul

Libelle Servis Zeytinburnu

Libelle yaşam alanlarının konfor, temizlik ve hijyen standartlarının yükselmesine yönelik olarak, ürün geliştirmesi yapan bir markadır. Libelle temizlik robotu, özellikle astım ve benzeri rahatsızlıkları bulunan, hijyen standartlarından hassas şekilde etkilenen kişilerin yaşamında vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Özel olarak geliştirilmiş olan robot, tüm diğer Libeller ürünleri gibi, tamamen kendisine özel teknolojik ve teknik özelliklere sahiptir. Libelle Servis Zeytinburnu bu özel ürünlerle ilgili yaşanabilen tüm sorunlara köklü çözümler oluşturabilen bir teknik destek hizmeti sunmayı, uzun yıllardır büyük başarıyla sağlıyor.

Zeytinburnu bölgesinin yüksek popülasyonu ve coğrafi koşulları gibi, tüketiciye hizmet götürmek konusunda ki tüm zorlukları, üstün bir başarıyla çözümlemiştir. Libelle Servis Zeytinburnu, bölgenin tüm özelliklerine göre ve tüketicilerin tüm özel hizmet taleplerine, özel çözümler üretme konusunda üstün bir başarıya sahiptir. Yapılandırdığı gezici teknik üniteleriyle, tarafına ulaşan tüm hizmet taleplerini çok kısa süreler içerisinde yanıtlayabiliyoruz. Orijinal yedek parça kullanımı garantisiyle sunulan tüm teknik destek hizmetlerimiz, yerinde onarım gibi tüketiciye yönelik çeşitli hizmetlerle de destekleniyor.


Libelle Servis Zeytinburnu 
Açık Adres Bilgisi:75/5. Sk. 17-11 Veliefendi Mahallesi 34025 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon Numarası:0850 259 84 76
Mesai Saati:Hafta içi: 08:15 – 18:40
Hafta sonu: 10:30 – 17:45
  • Sinem

    Libelle marka temizlik robotumu severek kullanıyordum. Bir gün temizlik yaparken aniden alarm ışığının yandığını gördüm. Ardından, temizlik robotum çalışmayı kesti. Bunun üzerine Libelle servis Zeytinburnu ile iletişime geçtim. Sonuç olarak, temizlik robotunun motorunun yandığı ortaya çıktı. Garanti süresinin bitmesine rağmen benzer firmalara kıyasla oldukça uygun bir ücretle sorunumu çözen Libelle firmasına çok teşekkür ediyorum.

Servis Çağır