İstanbul

İstanbul Fakir Teknik Servis

Fakir; elektrikli süpürge denilince akla ilk gelen firmalardan birisidir. Dünyanın her yerinde geçerli olan bir teknolojiyi kullanmaktadır. Klasik ve modern kullanım alışkanlıklarını tüketicilere sunan Fakir; temizlik ürünleri konusunda her zaman tam not alan bir firmadır.

Fakir’in farklı ihtiyaçlara hizmet eden farklı süpürge modelleri bulunmaktadır. Tüm Fakir elektrik süpürgelerinde bulunan filtre sistemleri sayesinde çok daha verimli bir temizlik söz konusu olmaktadır. Ortamda bulunan toz akarlarından ve polen partiküllerinden şikayet ediyorsanız tercihiniz Fakir süpürge olmalıdır. İnsan gözünün görmesinin imkansız olduğu toz partiküllerini dahi yakalayan Fakir elektrik süpürgeleri; insan sağlığını tehdit eden oluşumlara karşı önemli çözümler sağlamaktadır.

Fakir Teknik Servis Neler Vaat Ediyor?
Farklı süpürge modellerine sahip olan Fakir; tüketicilerin servis ihtiyaçlarını da en iyi şekilde karşılamaktadır. Fakir servis; bir yıl parça ve işçilik garantisi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, İstanbul içerisinde her yöne aktif servisleri bulunmaktadır. Yedi gün 24 saat servis hizmeti alabilirsiniz. Fakir servis ile iletişim kurmak için 444 78 56 numarasını arayabilirsiniz.

Gebze Fakir Servis olarak tüketicilerin yaşadıkları sorunlara en kısa zamanda çözüm bulmaktayız. Süpürgede yaşanan sorunu kısa zamanda bulup en verimli şekilde çözülmesi için gereken adımları atmaktayız. Kullanmış olduğumuz yedek parça ürünleri orjinaldir. Bunun yanı sıra, en kaliteli işçiliği sizlerle buluşturmaktayız. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.