İzmir

Libelle Servisi

Libelle marka cihazlarda zamanla çeşitli nedenlerden kaynaklı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Özellikle uzun bir zamandan beri kullanılan cihazlarda arıza görme ihtimali daha fazla olmaktadır. Bu tarz süreçlerde cihazı kullanmak mümkün olmadığından dolayı günlük işlerin aksaması söz konusu bir hale gelir. Bu nedenle hane halkı tarafından zaman kaybetmeden arıza sorununa çözüm aranması gerekmektedir. Her türlü cihaz arızasında yanınızda olacak Libelle servisi, arızalara garantili olarak çözüm yolu sunmaktadır.

İzmir ve İstanbul’un her noktasına servis hizmeti veren bu adrese ulaşım sağlamak için müşteri hizmetlerini arayarak servis talebi oluşturmanız yeterli olacaktır. Çok kısa bir zaman aralığı alacak servis işlemlerinin sonucunda cihazınızı ilk günkü veriminde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Libelle servisi onarım işlemlerinin yanı sıra bakım işlemleri içinde destek sağlar. Bakım işlemleri elektronik cihazlar için son derece önemli olup, mutlaka düzenli bir şekilde yapılması tavsiye edilmektedir. Bu sayede performans konusunda yaşanan sıkıntıları geride bırakmak mümkün olurken, cihazın ömrü bariz şekilde uzatılabilir.

A’dan Z’ye detaylı bir bakım hizmeti sunan Libelle servisi cihazların performans açısından beklentilere uygun olmasını sağlar. Öte yandan onarım işlemleri sırasında çeşitli cihaz parçalarının değiştirilmesi gündeme gelebilir.

Bu tarz süreçlerden önce müşteriden onay alınmakta olup, onay alındığı takdirde parça değişimi yapılmaktadır. Değiştirilen elektronik cihaz parçası bir yıllık süre boyunca Libelle servisi garantisi altında bulunur.

    Call Now ButtonServis Çağır